x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Minymo lasten t-paita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126507759.jpg
      Minymo Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 80 T-paita Fabio, Dark Blue 80 T-paita Fabio, Dark Blue 80 Minymo T-paita Fabio, Dark Blue on hienon näköinen lasten t-paita, jonka etupuolella on hyvä sanoma tekstiprinttinä. T-paidan pääntiessä on napit, jotta paita olisi mahdollisimman helppo pukea päälle ja riisua. Materiaali: 100 % Puuvilla. Väri: Sininen. (1)
      Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 80
      • 05712672144757
      1
      most_sold
      17.80 EUR
    • Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 86
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126507759.jpg
      Minymo Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 86 T-paita Fabio, Dark Blue 86 T-paita Fabio, Dark Blue 86 Minymo T-paita Fabio, Dark Blue on hienon näköinen lasten t-paita, jonka etupuolella on hyvä sanoma tekstiprinttinä. T-paidan pääntiessä on napit, jotta paita olisi mahdollisimman helppo pukea päälle ja riisua. Materiaali: 100 % Puuvilla. Väri: Sininen. (1)
      Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 86
      • 05712672144764
      1
      17.80 EUR
    • Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126507759.jpg
      Minymo Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 74 T-paita Fabio, Dark Blue 74 T-paita Fabio, Dark Blue 74 Minymo T-paita Fabio, Dark Blue on hienon näköinen lasten t-paita, jonka etupuolella on hyvä sanoma tekstiprinttinä. T-paidan pääntiessä on napit, jotta paita olisi mahdollisimman helppo pukea päälle ja riisua. Materiaali: 100 % Puuvilla. Väri: Sininen. (1)
      Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 74
      • 05712672144740
      1
      17.80 EUR
    • Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126507759.jpg
      Minymo Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 98 T-paita Fabio, Dark Blue 98 T-paita Fabio, Dark Blue 98 Minymo T-paita Fabio, Dark Blue on hienon näköinen lasten t-paita, jonka etupuolella on hyvä sanoma tekstiprinttinä. T-paidan pääntiessä on napit, jotta paita olisi mahdollisimman helppo pukea päälle ja riisua. Materiaali: 100 % Puuvilla. Väri: Sininen. (1)
      Minymo T-paita Fabio, Dark Blue 98
      • 05712672144788
      1
      17.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Levi's (levi_s)
      • Adidas (adidas)
      • Champion (champion)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Billieblush (billieblush)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Creamie (creamie)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ebbe (ebbe)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gap (gap)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Me too (me_too)
      • Minymo (minymo)
      • Miraculous (miraculous)
      • Name it (name_it)
      • Noppies (noppies)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Produkt (produkt)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Star Wars (star_wars)
      • Superman (superman)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Trolls (trolls)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 25 € (price_3)
      • ≥ 25 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Unisex (unisex)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • Racerback (racerback)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi