x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Geox lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140992491.jpg
      Geox Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 32 Vita Tennarit, Avio/Beige 32 Vita Tennarit, Avio/Beige 32 Geoxin tennarit on valmistettu aidosta mokkanahasta, ja niissä on verkkokangasvuori ja nahkaisia yksityiskohtia. Hyvän pidon antavassa kumipohjassa on ilmanvaihtoaukkoja ja vedenpitävä pinta, joka hengittää ja kuljettaa tehokkaasti kosteutta. Kengissä on irrotettavat aktibakteeriset sisäpohjat. Pukeminen, riisuminen ja istuvuuden säätö käy helposti tarranauharemmien avulla. (1)
      Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 32
      • 08058279847071
      1
      55.80 EUR
    • Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140992491.jpg
      Geox Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 31 Vita Tennarit, Avio/Beige 31 Vita Tennarit, Avio/Beige 31 Geoxin tennarit on valmistettu aidosta mokkanahasta, ja niissä on verkkokangasvuori ja nahkaisia yksityiskohtia. Hyvän pidon antavassa kumipohjassa on ilmanvaihtoaukkoja ja vedenpitävä pinta, joka hengittää ja kuljettaa tehokkaasti kosteutta. Kengissä on irrotettavat aktibakteeriset sisäpohjat. Pukeminen, riisuminen ja istuvuuden säätö käy helposti tarranauharemmien avulla. (1)
      Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 31
      • 08058279847064
      1
      55.80 EUR
    • Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140992491.jpg
      Geox Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 28 Vita Tennarit, Avio/Beige 28 Vita Tennarit, Avio/Beige 28 Geoxin tennarit on valmistettu aidosta mokkanahasta, ja niissä on verkkokangasvuori ja nahkaisia yksityiskohtia. Hyvän pidon antavassa kumipohjassa on ilmanvaihtoaukkoja ja vedenpitävä pinta, joka hengittää ja kuljettaa tehokkaasti kosteutta. Kengissä on irrotettavat aktibakteeriset sisäpohjat. Pukeminen, riisuminen ja istuvuuden säätö käy helposti tarranauharemmien avulla. (1)
      Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 28
      • 08058279847033
      1
      55.80 EUR
    • Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146452458.jpg
      Geox Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 29 Vita Tennarit, Avio/Beige 29 Vita Tennarit, Avio/Beige 29 Geoxin tennarit on valmistettu aidosta mokkanahasta, ja niissä on verkkokangasvuori ja nahkaisia yksityiskohtia. Hyvän pidon antavassa kumipohjassa on ilmanvaihtoaukkoja ja vedenpitävä pinta, joka hengittää ja kuljettaa tehokkaasti kosteutta. Kengissä on irrotettavat aktibakteeriset sisäpohjat. Pukeminen, riisuminen ja istuvuuden säätö käy helposti tarranauharemmien avulla. (1)
      Geox Vita Tennarit, Avio/Beige 29
      • 08058279847040
      1
      55.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33-34 (33_34)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • AVENGERS (avengers)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Cars (cars)
      • Champion (champion)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Emoji (emoji)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Munich (munich)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • New Balance (new_balance)
      • North (north)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top Wing (top_wing)
      • Treksta (treksta)
      • Trolls (trolls)
      • Victoria (victoria)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi