x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bataleon lumilauta

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Bataleon Thunder 156W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149982.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010270.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164143573.jpg
      Bataleon Bataleon Thunder 156W 2021 Snowboard uni Koko Uni Thunder 156W 2021 Snowboard uni Koko Uni Thunder 156W 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Thunder 156W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702686
      1
      deal
      569.95 EUR
    • Bataleon Boss 159W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149990.jpg
      Bataleon Bataleon Boss 159W 2021 Snowboard uni Koko Uni Boss 159W 2021 Snowboard uni Koko Uni Boss 159W 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Boss 159W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956703393
      1
      deal
      599.95 EUR
    • Bataleon Camel Two 149 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010249.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163942334.jpg
      Bataleon Bataleon Camel Two 149 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 149 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 149 2022 Snowboard uni Koko Uni Legendaarisen Camel Toen seuraajaksi tehty Camel Two on ultimaattinen directional-muotoinen vapaalaskulauta. Kiitos POW 3BT -teknologian ja kavennetun mallin, se toimii yhtä hyvin niin rinteissä kuin syvässä puuteri lumessakin Lauta on seuraava askel eteenpäin, all-mountain directionaalisella muotoilulla Tyyli Camel Two on tarkoitettu nimenomaan puuterilla laskemiseen. Jyrkät ja koskemattomat vuorenrinteet, kova vauhti ja rintaan asti ylettyvä lumi ovat sen erikoisalaa. Mutta tämä lauta on ni... (1)
      Bataleon Camel Two 149 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702754
      1
      499.95 EUR
    • Bataleon Camel Two 157 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149984.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163942334.jpg
      Bataleon Bataleon Camel Two 157 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 157 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 157 2022 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Camel Two 157 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702778
      1
      499.95 EUR
    • Bataleon Thunder 161 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149982.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164143573.jpg
      Bataleon Bataleon Thunder 161 2021 Snowboard uni Koko Uni Thunder 161 2021 Snowboard uni Koko Uni Thunder 161 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Thunder 161 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702679
      1
      deal
      569.95 EUR
    • Bataleon The Surfer Ltd 154 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168859958.jpg
      Bataleon Bataleon The Surfer Ltd 154 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer Ltd 154 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer Ltd 154 2021 Snowboard uni Koko Uni Surfer Ltd: n vain 125 lautaa on valmistettu - ja se tulee yksinoikeudella matkaholkkiin! Parasta olla nopea. Jos seisot jyrkän ja kivisen jyrkänteen reunalla valkoisen puuterimeren äärellä ja vehkeesi jäätyvät, koska sinulla on jalassasi vain surffishortsit, niin ymmärrät Bataleon Surferia. Pari vuotta sitten Bataleon kehitti surffilaudan, jonka muotoilu perustui lumilautaan, nyt he tekivät päinvastoin. Surfer tuo ainutlaatuisen surffituntuman suoraan rannoilta puuterilumeen. Rajoitettu pain... (1)
      Bataleon The Surfer Ltd 154 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702549
      1
      1199.95 EUR
    • Bataleon The Surfer 154 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149980.jpg
      Bataleon Bataleon The Surfer 154 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer 154 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer 154 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon The Surfer 154 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702587
      1
      829.95 EUR
    • Bataleon The Surfer 149 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010316.jpg
      Bataleon Bataleon The Surfer 149 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer 149 2021 Snowboard uni Koko Uni The Surfer 149 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon The Surfer 149 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702570
      1
      829.95 EUR
    • Bataleon Feelbetter 146 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165149978.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164738575.jpg
      Bataleon Bataleon Feelbetter 146 2021 Snowboard uni Koko Uni Feelbetter 146 2021 Snowboard uni Koko Uni Feelbetter 146 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Feelbetter 146 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956703263
      1
      429.95 EUR
    • Bataleon Camel Two 153 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164010193.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163942334.jpg
      Bataleon Bataleon Camel Two 153 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 153 2022 Snowboard uni Koko Uni Camel Two 153 2022 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon Camel Two 153 2022 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702761
      1
      499.95 EUR
    • Bataleon The Jam 161W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165150017.jpg
      Bataleon Bataleon The Jam 161W 2021 Snowboard uni Koko Uni The Jam 161W 2021 Snowboard uni Koko Uni The Jam 161W 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Bataleon The Jam 161W 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 08719956702983
      1
      deal
      629.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Never Summer (never_summer)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • SP (sp)
      • The Bakery (the_bakery)
      • Union (union)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_2)
      • 400 € - 500 € (price_3)
      • ≥ 500 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 150 cm (pituus_cm_1)
      • 150 cm - 160 cm (pituus_cm_2)
      • 160 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 160 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
      • All-mountain (all_mountain)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Instigator (burton_instigator)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Berzerker (ride_berzerker)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi