x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Burton Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Burton Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Burton Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Burton Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146750406.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146750407.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126270749.jpg?ts=1
Burton Burton Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen Zipline Boa Jr 19/20, lumilautamonot, nuorten, Sininen Burton Zipline Boa® on lapsilla testattu ja vanhemmilla hyväksytty voittaja maksimaaliseen hauskanpitoon pehmeämmällä fleksillä ja kätevän helpolla Boa-suljennalla. Kengissä on samanlainen suorituskyky ja samat ominaisuudet kuin aikuisten laskukengissä mukaan lukien kustomoitu istuvuus, lämpömuovautuva Imprint®-sisäkenkä sekä kevyt ja pehmustettu DynoLITE-ulkopohja. Kun lisätään Boa®-suljentamekanismin tuoma helppo jalkaanlaitto ja riisuminen sekä rukkasillakin säädettävä kiristys, niin saat laskukengän, jota muksu haluaa pitää koko päivän. Ulkokenkä Pehmeästi joustava ulkopohja ja kuorimateriaali varmistavat nopean ja mukavan oppimisen. Burtonin lautailukenkien etuläpissä on sisäänsijoitettu vahvikerakenne, joka sulkee kengän ala-alueen kokonaan pitäen jalat lämpiminä ja kuivina. Huipputason iskunvaimennus, parannettu lautatuntuma ja vakaa tuki 20 % kevyemmässä toteutuksessa. DynoLITE-ulkopohja on valmistettu kokonaan ainutlaatuisesta pehmustesekoitteesta, joka on suunniteltu kestämää (2)
  • 09009521051455
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset, Naiset
    • Kengän koko: 38
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyesteri, Elastaani
  • 179.95 179.95 EUR 1
    1
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Burton Zipline Boa® on lapsilla testattu ja vanhemmilla hyväksytty voittaja maksimaaliseen hauskanpitoon pehmeämmällä fleksillä ja kätevä...179.95, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Burton Ruler Boa lumilautakengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238741003.jpg?ts=1
      Burton Burton Ruler Boa lumilautakengät Ruler Boa lumilautakengät Ruler Boa lumilautakengät From peak to park, no boot has elevated more riders with time-honoured tech and performance like the Burton Ruler BoaWith a legacy of pushing personal skills to the pro level, the Burton Ruler boot is the boot for stepping to larger drops and burlier features. For riders seeking Ion-level performance but lack the loot. The Dual Zone Boa® System featuring Coiler technology allows for quick forefoot and upper boot adjustment with a simple twist of the dial. 3M Thinsulate Insulation in the liner and the added warmth of the Sleeping Bag heat-reflective foil defies arctic blasts. The medium flex PowerUP tongue resists breakdown and maintains a steady ride from one day to the next. FeaturesDual Zone Boa® lacing featuring Coiler TechnologyPowered by Burton Exclusive New England Ropes with the Boa® Guarantee1:1 Medium Flex PowerUP TongueTotal Comfort Construction, snow-proof internal gussetImprint 2 Liner, 3M Thinsulate insulationLock-up cuffSleeping bag reflective foilB3GellEST® Optimi (1)
      Burton Ruler Boa lumilautakengät
      • 09009521049308
      1
    • Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208486560.jpg?ts=1
      Burton Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Modernilla BOA -pikanauhoituksella varustettu naisten laskukenkä. Nauhoina käytetään New England Ropesin valmistamia, erittäin kestäviä kevlar nauhoja.Erittäin kevyt ja ulkomitoiltaan pieni laskukenkä kaikkiin olosuhteisiin. (7)
      Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0
      • 09009521047977
      1
    • Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257068579.jpg?ts=1
      Burton Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot Men's Ruler BOA Snowboard Boot Men's Ruler BOA Snowboard Boot From peak to park, no boot has elevated more riders with time-honoured tech and performance like the Burton Ruler BoaWith a legacy of pushing personal skills to the pro level, the Burton Ruler boot is the boot for stepping to larger drops and burlier features. For riders seeking Ion-level performance but lack the loot. The Dual Zone Boa® System featuring Coiler technology allows for quick forefoot and upper boot adjustment with a simple twist of the dial. 3M Thinsulate Insulation in the liner and the added warmth of the Sleeping Bag heat-reflective foil defies arctic blasts. The medium flex PowerUP tongue resists breakdown and maintains a steady ride from one day to the next. FeaturesDual Zone Boa® lacing featuring Coiler TechnologyPowered by Burton Exclusive New England Ropes with the Boa® Guarantee1:1 Medium Flex PowerUP TongueTotal Comfort Construction, snow-proof internal gussetImprint 2 Liner, 3M Thinsulate insulationLock-up cuffSleeping bag reflective foilB3GellEST® Optimi (1)
      Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot
      • 09009521049223
      1
    • Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247851461.jpg?ts=1
      Burton Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Modernilla BOA -pikanauhoituksella varustettu miesten laskukenkä. Nauhoina käytetään New England Ropesin valmistamia, erittäin kestäviä kevlar-nauhoja. Erittäin kevyt ja ulkomitoiltaan pieni laskukenkä kaikkiin olosuhteisiin. Nauhoitus: Boa® Fit System Coiler- teknologia, New England Ropes kevlar-nauhat Flex: 1:1 Soft Total Comfort rakenne Sisus: Imprint- 1+ Liner, Integroitu nauhoitus, Offering Comfort Fit Ulkokenkä: DynoLITE ulkopohja, Shrinkage- Footprint Reduction Technology Sleeping Bag fo (1)
      Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0
      • 09009521047502
      1
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 972.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 972.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 1038.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1038.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1038.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1038.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1039.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 179.95
    • info@vertaa.fi