Lajittele:
Alennus
Burton Limelight BOA 2027 Lumilautakengät harmaa, 8.0Burton Limelight BOA 2027 Lumilautakengät harmaa, 8.0
Materiaalit: 
  • Polyuretaani, 
  • Synteettinen
alkaen298,98
Alennus
Burton Highshot Wide Women 2027 Step On Boots musta, 8.0Burton Highshot Wide Women 2027 Step On Boots musta, 8.0
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +2
alkaen282,98
Alennus
Deeluxe D.N.A. 2027 Lumilautakengät musta, 28.5Deeluxe D.N.A. 2027 Lumilautakengät musta, 28.5
Materiaalit: 
  • Kumi, 
  • Synteettinen, 
  • Vaahtomuovi
alkaen214,98
Alennus
Nidecker Sierra W Lumilautakengät musta, 5.5Nidecker Sierra W Lumilautakengät musta, 5.5
Materiaalit: 
  • Eteenin vinyyliasetaatti (EVA)
  •  +8
alkaen217,98
Alennus
Burton Highshot X Women 2026 Step On Boots musta, 9.5Burton Highshot X Women 2026 Step On Boots musta, 9.5
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +4
alkaen332,98
Alennus
K2 Aspect 2024 Splitboad-kengät musta, 5.5K2 Aspect 2024 Splitboad-kengät musta, 5.5
Materiaalit: 
  • Kumi, 
  • Nahka, 
  • Polyuretaani, 
  • Vaahtomuovi
alkaen430,98
Alennus
Nidecker Altai 2026 Lumilautakengät musta, 6.0Nidecker Altai 2026 Lumilautakengät musta, 6.0
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +1
alkaen295,98
Salomon Launch SJ BOA 2027 Lumilautakengät musta, 26.5Salomon Launch SJ BOA 2027 Lumilautakengät musta, 26.5
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +4
alkaen362,85
Alennus
Bataleon Salsa Double BOA 2026 Lumilautakengät musta, 7.5Bataleon Salsa Double BOA 2026 Lumilautakengät musta, 7.5
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +1
alkaen353,98
Salomon Ivy SJ BOA 2027 Lumilautakengät musta, 25.5Salomon Ivy SJ BOA 2027 Lumilautakengät musta, 25.5
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +3
alkaen362,85
Alennus
Nidecker Sierra Lumilautakengät musta, 9.5Nidecker Sierra Lumilautakengät musta, 9.5
Materiaalit: 
  • Eteenin vinyyliasetaatti (EVA)
  •  +10
alkaen216,98
Alennus
Nidecker Bts Sierra LumilautailukengätNidecker Bts Sierra Lumilautailukengät
Materiaalit: 
  • Eteenin vinyyliasetaatti (EVA)
  •  +10
alkaen217,98
alkaen262,85
Alennus
alkaen319,98
Alennus
alkaen176,98
Alennus
Burton Felix BOA 2027 Lumilautakengät musta, 5.0Burton Felix BOA 2027 Lumilautakengät musta, 5.0
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +5
alkaen403,98
Alennus
Nidecker Sierra 2026 Lumilautakengät harmaa, 8.0Nidecker Sierra 2026 Lumilautakengät harmaa, 8.0
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Kumi
  •  +3
alkaen214,98
Alennus
Burton Mint BOA 2027 Lumilautakengät musta, 9.5Burton Mint BOA 2027 Lumilautakengät musta, 9.5
Materiaalit: 
  • EVA (eteenin vinyyliasetaatti), 
  • Muovi
  •  +3
alkaen244,98