x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hasbro Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Hasbro Disney Princess Ultimate Celebration Castle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209049905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209054848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209054849.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209054839.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207421836.jpg
      Hasbro Hasbro Disney Princess Ultimate Celebration Castle Disney Princess Ultimate Celebration Castle Disney Princess Ultimate Celebration Castle Unelmien satulinna Jättikoinen Disney Princess Ultimate Celebration -linna on jokaisen pienen prinsessan unelmien täyttymys. Kolmikerroksisessa satulinnassa löytyy seikkailtavaa ja leikittävää 360 astetta linnan jokaisella puolella. Näyttävä kokonaisuus kohoaa jopa 122 cm korkeudelle lattiasta, ja on varma katseen katseenvangitsija lastenhuoneessa. Linnassa on myös hienot teemaan sopivat ääni- ja valotehosteet. Huom: ei sisällä nukkeja. Ominaisuudet: Jättikokoinen prinsessalinna! . 360 asteen... (4)
      Hasbro Disney Princess Ultimate Celebration Castle
      • 05010993840557
      • F10595L0
      4
      good_buy
      163.80 EUR
    • Hasbro 2 Feature Arendale Castle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208531717.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169390247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153861341.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153861340.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165405042.jpg
      Hasbro Hasbro 2 Feature Arendale Castle 2 Feature Arendale Castle 2 Feature Arendale Castle Disney Frozen 2 Feature Arendale Castle (5)
      Hasbro 2 Feature Arendale Castle
      • 05010993619054
      • E5495EU4
      3
      good_buy
      183.80 EUR
    • Hasbro 2 Pop Up linna leikkisetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208481504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162650726.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162650713.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153657713.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162650725.jpg
      Hasbro Hasbro 2 Pop Up linna leikkisetti 2 Pop Up linna leikkisetti 2 Pop Up linna leikkisetti Pakkaus 9 x 29 x 30,5 cm. Kokoontaitettava pienoislinna kahdessa kerroksessa. Pakkaus sis. 5 cm Elsa- ja Anna-figuurit, avaimen, valtaistuimen, pianon, pianotuolin, pöydän, kaksi nojatuolia ja kaksi sänkyä. Ikäsuositus 3+. (1)
      Hasbro 2 Pop Up linna leikkisetti
      • 05010993612390
      • E6548EU40
      1
      50.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marionette (marionette)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vilac (vilac)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 160 € (price_3)
      • ≥ 160 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi