x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hugo Boss Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • HUGO BOSS AlisterS Stretch Wool Blazer Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178490389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155948565.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS AlisterS Stretch Wool Blazer Black AlisterS Stretch Wool Blazer Black AlisterS Stretch Wool Blazer Black Valmistettu ohuesta ja sileästä villakankaasta, joka on luonnollisesti joustavaa. Kaksi kannellista etutaskua ja yksi rintatasku. Kaksi istutettua povitaskua. Täysvuorattu, hyvin istuva ja laskeutuva vaate. Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa. (1)
      HUGO BOSS AlisterS Stretch Wool Blazer Black
      • 04029045643597
      • 04029045833882
      • 04029045643641
      • 04029046184570
      1
      most_sold
      339.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Burton Menswear London DEFAULT
        • burton_menswear_london
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Cinque (cinque)
      • Drykorn (drykorn)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • BOSS (boss)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Esprit (esprit)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • JOOP! (joop_)
      • Minimum (minimum)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
    • Hinta (price):
      • < 80€ (budget)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Kerma (kerma)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi