x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tunturi Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tunturi Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tunturi Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tunturi Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164772768.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129133.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/252129137.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164772769.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150520062.jpg?ts=1
Tunturi Tunturi Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen Yoga 33 cm, hierontarulla vaaleanpunainen (1)
  • 08717842029596
1
  • Suunnittelu
    • Hieronlaitteen tyyppi: Pilatesrulla
    • Väri: Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Muovi, Tekstiili
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 33 cm
    • Halkaisija (cm): 14 cm
  • Tekniset tiedot
    • Yläpinnan tyyppi: Muotoiltu
    • Urheilulaji: Jooga
  • Urheilu
    • Harjoittelun tarkoitus: Lihashuolto/Hieronta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Tytöt
  • 20.98 20.98 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      20.98, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Kaira Foamroller 46 cm / ø 15 cm Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164777717.jpg?ts=1
      Kaira Kaira Foamroller 46 cm / ø 15 cm Sininen Foamroller 46 cm / ø 15 cm Sininen Foamroller 46 cm / ø 15 cm Sininen Monikäyttöinen rulla lihashuoltoon ja hierontaan. (1)
      Kaira Foamroller 46 cm / ø 15 cm Sininen
      • 06416684272000
      1
    • Gymstick Active Hot & Cold Massage Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128782626.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151563549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229284649.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151545931.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active Hot & Cold Massage Set Active Hot & Cold Massage Set Active Hot & Cold Massage Set (1)
      Gymstick Active Hot & Cold Massage Set
      • 06430062511413
      1
    • Trigger point The Grid Stk Contour Foam Roller Oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168367537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151472957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151472955.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153355283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206744399.jpg?ts=1
      Trigger point Trigger point The Grid Stk Contour Foam Roller Oranssi The Grid Stk Contour Foam Roller Oranssi The Grid Stk Contour Foam Roller Oranssi (1)
      Trigger point The Grid Stk Contour Foam Roller Oranssi
      • 03700006211277
      1
    • Kaira Pilatesrulla 10 x 50 cm, punamusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176277101.jpg?ts=1
      Kaira Kaira Pilatesrulla 10 x 50 cm, punamusta Pilatesrulla 10 x 50 cm, punamusta Pilatesrulla 10 x 50 cm, punamusta Pilatesrulla 10 x 50 cm on valmistettu Suomessa ja materiaalina on Nomalen-polyeteenisolumuovi. - Pituus 50 cm - Halkaisija 10 cm - Väri: punamusta (1)
      Kaira Pilatesrulla 10 x 50 cm, punamusta
      1
    • min
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 20.98
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 20.98
    • info@vertaa.fi