x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101262.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105470939.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158179818.jpg
Kähler Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti Hammershøi Mylly 13 cm Antrasiitti Kaunis suola-/pippurimylly keramiikasta ja puusta Kähleriltä. (2)
  • 05703779161327
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Vihreä
    • Materiaalit: Posliini, Puu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 13 cm
    • Leveys (cm): 6 cm
    • Pituus: 6 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 35.99 46.00 EUR 2
    2
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Kaunis suola-/pippurimylly keramiikasta ja puusta Kähleriltä.35.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      46.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212742467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168606050.jpg
      Rivsalt Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Suolakivi ja raastinrauta ovat kokin luonnollisia keskikohtia, kun ne ovat mukana olevassa pöytätelineessään. (1)
      Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • 07350000765229
      1
    • Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113644598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159818433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271453.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221832110.jpg
      Rivsalt Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt Aseta suolakivi suoraan kuumalle grillille, liha kiven päälle saadaksesi makua lihaan. (1)
      Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt
      • 07350000766639
      1
    • Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167738289.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208526247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70567379.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi Perinteinen suolakuppi saa modernin ilmeen! Suola säilyy kupissa kuivana, sillä kupin sisäosa on lasittamaton. 'Luolamainen' muotoilu suojaa suolaa roskilta. Puolikkaan teelusikan kokoinen teräksinen mittalusikka pysyy magneetilla kiinni kupin takapuolella. (1)
      Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • 05011268885815
      1
    • Sagaform Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971155.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156087084.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206104638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188324970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181265553.jpg
      Sagaform Sagaform Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack tuotemerkiltä Sagaform (1)
      Sagaform Öljy-/viinietikkapullot tammikorkit, 2-pack
      • 07394150153376
      4
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.99
    • info@vertaa.fi