x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    144 - 2
    • Peugeot Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215202.jpg
      Peugeot Peugeot Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm tuotemerkiltä Peugeot (1)
      Peugeot Paris U'select Suolamylly Suklaa 40 cm
      • 04006950023553
      • 331949
      • 778065
      • 4006950023553
      1
      67.44 EUR
    • Peugeot Zephir Suolamylly musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105333892.jpg
      Peugeot Peugeot Zephir Suolamylly musta Zephir Suolamylly musta Zephir Suolamylly musta Zephir Suolamylly musta tuotemerkiltä Peugeot (1)
      Peugeot Zephir Suolamylly musta
      • 04006950022570
      • 778088
      • 22570
      • 91203
      1
      50.17 EUR
    1 6
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Brabantia (brabantia)
      • Adler (adler)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • HAY (hay)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Koziol (koziol)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Menu (menu)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • T&G Woodware (t_g_woodware)
      • Tefal (tefal)
      • WMF (wmf)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi