x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sagaform Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sagaform Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sagaform Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sagaform Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380090.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206095644.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213159114.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/82289785.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215709193.jpg
Sagaform Sagaform Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set Oval Oak suola- ja pippurisetti 1 set Stylish salt and pepper set from Sagaform. To set the table with at a spice set contributes to both function, design and so that the dinner guests can sprinkle their desired amount to the food. Made of glass and oak. Delivered in a gift box. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
  • 07394150171783
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä
    • Materiaalit: Puu, Lasi
  • 19.89 32.00 EUR 2
    2
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Hieno Oval Oak suola-ja pippurisetti lasia ja tammea.19.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Stylish salt and pepper set from Sagaform. To set the table with at a spice set contributes to both function, design and so that the dinn...
      25.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152574235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83704293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181264439.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165523687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165523688.jpg
      Peugeot Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Paris u´select Pippurimylly suklaa 27 cm tuotemerkiltä Peugeot (1)
      Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech
      • 04006950023508
      • 331902
      • 23508
      • 4006950023508
      2
    • Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167738289.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208526247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70567379.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi Perinteinen suolakuppi saa modernin ilmeen! Suola säilyy kupissa kuivana, sillä kupin sisäosa on lasittamaton. 'Luolamainen' muotoilu suojaa suolaa roskilta. Puolikkaan teelusikan kokoinen teräksinen mittalusikka pysyy magneetilla kiinni kupin takapuolella. (1)
      Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • 05011268885815
      1
    • Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113644598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159818433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271453.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221832110.jpg
      Rivsalt Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt Aseta suolakivi suoraan kuumalle grillille, liha kiven päälle saadaksesi makua lihaan. (1)
      Rivsalt BBQ suolakivi by Rivsalt
      • 07350000766639
      1
    • Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208453750.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125916568.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219024421.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Tyylikäs Cube-suolamylly korostaa modernia kattausta. Mylly on valmistettu kristallinkirkkaasta akryylista, ja siinä on kestävä keraaminen koneisto. Suolamyllyn koneisto on myös erittäin tehokas: se jauhaa suolaa runsaasti jokaisella pyöräytyksellä. Koneistolla on rajoitettu elinikäinen takuu. (1)
      Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly
      • 05011268900068
      • 778023
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
    • info@vertaa.fi