x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Stelton Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Stelton Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Stelton Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Stelton Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907779.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208798124.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159304248.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/131736519.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199790119.jpg
Stelton Stelton Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs Arne Jacobsen suola- ja pippurisirottimet, teräs Cylinda-Line Suola ja pippurisetti Stelton Maustemyllyt Ruostumaton teräs . Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
  • 05709846000131
3
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • 49.00 59.90 EUR 3
    3
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Cylinda-Line Suola ja pippurisetti Stelton Maustemyllyt Ruostumaton teräs . Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design.
      49.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Cylinda-Line suola- ja pippurisetti merkiltä Stelton, suunnittelija Arne Jacobsen. Yksinkertaiset ja tyylikkäät suola- ja pippurimyllyt v...
      49.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Steltonin Arne Jacobsen -suola- ja pippurisirottimet kuuluvat legendaarisen tanskalaisarkkitehdin luomaan Cylinda Line -sarjaan, joka esi...59.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152574235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83704293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181264439.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165523687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165523688.jpg
      Peugeot Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech Paris u´select Pippurimylly suklaa 27 cm tuotemerkiltä Peugeot (1)
      Peugeot Pepper Mill Paris uS 27 cm Choco Beech
      • 04006950023508
      • 331902
      • 23508
      • 4006950023508
      2
    • Zassenhaus Berlin peber 30cm blank sort
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213587738.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147751027.jpg
      Zassenhaus Zassenhaus Berlin peber 30cm blank sort Berlin peber 30cm blank sort Berlin peber 30cm blank sort Berlin peber 30cm blank sort (1)
      Zassenhaus Berlin peber 30cm blank sort
      • 04006528020267
      1
    • Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212742467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168606050.jpg
      Rivsalt Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Suolakivi ja raastinrauta ovat kokin luonnollisia keskikohtia, kun ne ovat mukana olevassa pöytätelineessään. (1)
      Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • 07350000765229
      1
    • Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167738289.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208526247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70567379.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi keraaminen suolakuppi Perinteinen suolakuppi saa modernin ilmeen! Suola säilyy kupissa kuivana, sillä kupin sisäosa on lasittamaton. 'Luolamainen' muotoilu suojaa suolaa roskilta. Puolikkaan teelusikan kokoinen teräksinen mittalusikka pysyy magneetilla kiinni kupin takapuolella. (1)
      Cole & Mason keraaminen suolakuppi
      • 05011268885815
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 54.40
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.40
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.40
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.40
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 50.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 50.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 50.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 54.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.00
    • info@vertaa.fi