x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209834836.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209834850.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209834861.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209834846.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209834855.jpg?ts=1
Bestway Bestway Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti Hydro-Force Panorama SUP lautapaketti Suppaile seikkailuun Bestwayn vakaalla ja ilmalla täytettävällä SUP-laudalla! Tässä kestävässä mallissa on etuosassa ikkuna, jonka avulla voit katsella laudan alla olevaan veteen, kun liu'ut vedenpintaa pitkin. Mukana pumppu ja säilytyspussi. (2)
  • 06941607311202
  • 65363
3
good_buy
  • Tarvikkeet
    • Veneilyvälineen tyyppi: SUP-lauta
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 150 kg
  • Paino ja mitat
    • Paino: 11.81 kg
    • Pituus: 34 cm
    • Leveys (cm): 89 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Violetti, Sininen, Musta, Valkoinen, Oranssi, Punainen
    • Materiaalit: Muovi
    • Puhallettava: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Paksuus: 150 mm
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 12+
  • 312.95 342.90 EUR 3
    3
    • CoolStuff.fi CoolStuff.fi
      Suppaile seikkailuun Bestwayn vakaalla ja ilmalla täytettävällä SUP-laudalla! Tässä kestävässä mallissa on etuosassa ikkuna, jonka avulla...312.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Puhallettava Hydro-Force Panorama -melontalauta Bestway-tuotemerkiltä läpinäkyvällä luukulla, jonka kautta näet veden. Tuotteeseen sisält...337.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • e-ville.com e-ville.com
      8.408812077308742 (573)
      342.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Fanatic Carbon 80 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231460503.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243235201.jpg?ts=1
      Fanatic Fanatic Carbon 80 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Carbon 80 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Carbon 80 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Fanatic Carbon 80 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni
      • 09008415923182
      1
    • Fanatic Carbon Pro 100 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186355748.jpg?ts=1
      Fanatic Fanatic Carbon Pro 100 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Carbon Pro 100 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Carbon Pro 100 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni Carbon Pro 100The Carbon Pro model comes with a super light and responsive 100 % 12K Carbon blade. Combined with our Union paddle design and its 100 % 3K Carbon shaft, it is strong yet one of the lightest paddles around. With a reduction in swing weight, this paddle has an ultra-fast flex response from the tip of the blade right through to the top of the handle, which also shines in precious 12K Carbon. The Carbon Pro paddle is available in both 7.25 and our 6.75 blade size. Each has an integrated ABS blade protector and is available in fixed length or adjustable shaft. FeaturesOur 6.75":For those paddling with a higher frequency, we offer the next step from our favoured 7.25 blade. Slight double concaves cater for a super controlled stroke with better traction and ultimately a higher efficiency. The extra powers these concaves create allow for this small blade size with better aerodynamics between the strokes and reduced swing weight compared to larger blades. The 6.75 blade is av (1)
      Fanatic Carbon Pro 100 7'25 Paddle SUP Board Paddle 0 Koko Uni
      • 09008415923144
      1
    • Futures Fins Twin T1 Alpha Fin Set schwarz Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466289.jpg?ts=1
      Futures Fins Futures Fins Twin T1 Alpha Fin Set schwarz Koko Uni Twin T1 Alpha Fin Set schwarz Koko Uni Twin T1 Alpha Fin Set schwarz Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Futures Fins Twin T1 Alpha Fin Set schwarz Koko Uni
      • 00815681022650
      1
    • Futures Fins Thruster F8 Alpha Fin Set carbon Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466375.jpg?ts=1
      Futures Fins Futures Fins Thruster F8 Alpha Fin Set carbon Koko L Thruster F8 Alpha Fin Set carbon Koko L Thruster F8 Alpha Fin Set carbon Koko L Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Futures Fins Thruster F8 Alpha Fin Set carbon Koko L
      • 00815681021288
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 338.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 338.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 338.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 338.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 333.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 333.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 331.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 331.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 331.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 331.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 281.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 281.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 281.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 275.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 275.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 268.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 268.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 169.30
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 169.30
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 169.30
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 250.36
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 250.36
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 312.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 312.95
    • info@vertaa.fi