x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    book taide ja kulttuuri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Book Art History for Filmmakers - The Art of Visual Storytelling
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/8/8/9/book-art-history-for-filmmakers-82612889.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/4/6/0/book-art-history-for-filmmakers-101748460.jpg
      Book Art History for Filmmakers - The Art of Visual Storytelling (2)
      Book Art History for Filmmakers - The Art of Visual Storytelling
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      33.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      33.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
      good_buy
      most_sold
    • Book Rubin
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/5/9/1/book-rubin-76871591.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/9/9/1/book-rubin-101843991.jpg
      Book Rubin (2)
      Book Rubin
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      25.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      25.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
      good_buy
    • Book Suzuki Flute School: Volumes 1 & 2
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/9/5/0/book-suzuki-flute-school-76484950.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/2/4/book-suzuki-flute-school-77188024.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/4/3/3/book-suzuki-flute-school-101638433.jpg
      Book Suzuki Flute School: Volumes 1 & 2 (2)
      Book Suzuki Flute School: Volumes 1 & 2
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      23.2, 6pv (offer_sdt_6_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      23.2, 6pv (offer_sdt_6_days)
      1
      good_buy
    • Book Tony Northrup's Dslr Book: How to Create Stunning Digital Photography
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/9/5/0/book-tony-northrup-s-dslr-book-82575950.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/4/8/6/book-tony-northrup-s-dslr-book-101434486.jpg
      Book Tony Northrup's Dslr Book: How to Create Stunning Digital Photography (2)
      Book Tony Northrup's Dslr Book: How to Create Stunning Digital Photography
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      24.7, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      24.7, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
      good_buy
    • Book Design Studies
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/5/0/9/book-9781568985862-design-studies-76472509.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/8/9/5/book-design-studies-76683895.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/4/9/9/book-design-studies-100919499.jpg
      Book Design Studies (1)
      Book Design Studies
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      29.7, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      29.7, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
    • Book Actor-Spectator in a Virtual Reality Arts Play : towards new artistic experiences in between illusion and reality in immersive virtual environments
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/5/4/3/book-9789197775717-actor-spectator-in-a-virtual-reality-arts-play-towards-new-artistic-experiences-in-between-illusion-and-reality-in-immersive-vi-101644543.jpg
      Book Actor-Spectator in a Virtual Reality Arts Play : towards new artistic experiences in between illusion and reality in immersive virtual environments (1)
      Book Actor-Spectator in a Virtual Reality Arts Play : towards new artistic experiences in between illusion and reality in immersive virtual environments
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      24, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      24, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Brooke St. James
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/2/1/4/book-brooke-st-james-77996214.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/5/8/8/book-brooke-st-james-95971588.jpg
      Book Brooke St. James (1)
      Book Brooke St. James
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
      good_buy
    • Book Magicians of the Gods: The Forgotten Wisdom of Earth's Lost Civilization
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/1/7/4/book-magicians-of-the-gods-82621174.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/6/3/5/book-magicians-of-the-gods-101157635.jpg
      Book Magicians of the Gods: The Forgotten Wisdom of Earth's Lost Civilization (1)
      Book Magicians of the Gods: The Forgotten Wisdom of Earth's Lost Civilization
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      21.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      21.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Really Easy Piano - Classic Rock
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/5/1/book-really-easy-piano-81784051.jpg
      Book Really Easy Piano - Classic Rock (1)
      Book Really Easy Piano - Classic Rock
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      10, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      10, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
      good_buy
    • Book Emanations
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/3/4/6/book-emanations-81752346.jpg
      Book Emanations (1)
      Book Emanations
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      38.5, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      38.5, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Pirates of the Caribbean
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/3/0/1/book-pirates-of-the-caribbean-76907301.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/8/9/1/book-pirates-of-the-caribbean-81739891.jpg
      Book Pirates of the Caribbean (1)
      Book Pirates of the Caribbean
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      15.8, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      15.8, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Preservation is Overtaking Us
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/1/3/0/book-preservation-is-overtaking-us-82599130.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/9/4/7/book-preservation-is-overtaking-us-107652947.jpg
      Book Preservation is Overtaking Us (1)
      Book Preservation is Overtaking Us
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      17.8, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      17.8, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Agnes Martin
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/5/4/8/book-agnes-martin-101742548.jpg
      Book Agnes Martin (1)
      Book Agnes Martin
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      40.2, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      40.2, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book The Viewpoints Book: A Practical Guide to Viewpoints and Composition
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/3/8/7/book-9781559362412-the-viewpoints-book-19764387.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/6/3/book-the-viewpoints-book-22785263.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/7/5/0/book-the-viewpoints-book-76689750.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/7/9/2/book-the-viewpoints-book-101253792.jpg
      Book The Viewpoints Book: A Practical Guide to Viewpoints and Composition (1)
      Book The Viewpoints Book: A Practical Guide to Viewpoints and Composition
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      15, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      15, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Barcode : instant city
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/0/6/5/book-barcode-instant-city-81769065.jpg
      Book Barcode : instant city (1)
      Book Barcode : instant city
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      32.4, 6pv (offer_sdt_6_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      32.4, 6pv (offer_sdt_6_days)
      2
    • Book Irving Penn
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/0/2/9/book-irving-penn-78365029.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/0/5/book-irving-penn-81779305.jpg
      Book Irving Penn (1)
      Book Irving Penn
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      51.3, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      51.3, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Opitaan piirtämään
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/1/5/8/book-9789522941657-opitaan-piirtam-n-51919158.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/3/7/1/book-9789522941657-opitaan-piirtam-n-101832371.jpg
      Book Opitaan piirtämään (1)
      Book Opitaan piirtämään
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
      good_buy
    • Book Life, Paint and Passion
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/2/6/7/book-life-paint-and-passion-82503267.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/1/2/9/book-life-paint-and-passion-101254129.jpg
      Book Life, Paint and Passion (1)
      Book Life, Paint and Passion
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      17.2, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      17.2, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book Art on My Mind - Visual Politics
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/1/5/1/book-9781565842632-art-on-my-mind-visual-politics-101261151.jpg
      Book Art on My Mind - Visual Politics (1)
      Book Art on My Mind - Visual Politics
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      20, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      20, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
    • Book Reset Modernity!
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/4/5/book-reset-modernity--76874045.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/0/4/8/book-reset-modernity--81745048.jpg
      Book Reset Modernity! (1)
      Book Reset Modernity!
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      35.7, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      35.7, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book - The Home and Art of Carl Milles : Millesgården - ett konstnärshem
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/0/7/arvinius-orfeus-publishing-the-home-and-art-of-carl-milles-millesg-rden-ett-konstnarshem-81726707.jpg
      Book - The Home and Art of Carl Milles : Millesgården - ett konstnärshem (1)
      Book - The Home and Art of Carl Milles : Millesgården - ett konstnärshem
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      32.4, 6pv (offer_sdt_6_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      32.4, 6pv (offer_sdt_6_days)
      2
    • Book Yakuza Tattoo
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/7/5/1/book-yakuza-tattoo-81779751.jpg
      Book Yakuza Tattoo (1)
      Book Yakuza Tattoo
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      25.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      25.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
    • Book Leica M
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/7/8/7/book-leica-m-76861787.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/7/6/4/book-leica-m-100944764.jpg
      Book Leica M (1)
      Book Leica M
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      38.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      38.4, 1vk (offer_sdt_1_week)
      2
    • Book First 50 Songs You Should Play on Banjo
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/5/0/2/book-first-50-songs-you-should-play-on-banjo-76898502.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/4/7/book-first-50-songs-you-should-play-on-banjo-81766747.jpg
      Book First 50 Songs You Should Play on Banjo (1)
      Book First 50 Songs You Should Play on Banjo
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      5.026736945501982 (74)
      12.2, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
      good_buy
    2 56
    • Quick filters (quick_questions):
      • book DEFAULT
        • book
      • Alfred Music DEFAULT
        • alfred_music
      • Alfred Publishing DEFAULT
        • alfred_publishing
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • book (book)
      • Alfred Music (alfred_music)
      • Alfred Publishing (alfred_publishing)
      • Adams, Scott (adams_scott)
      • Aerosmith (aerosmith)
      • Atto (atto)
      • Bach, Johann Sebastian (bach_johann_sebastian)
      • Barks, Carl (barks_carl)
      • Barnes, Julian (barnes_julian)
      • Beatles (beatles)
      • Berger, John (berger_john)
      • Black Sabbath (black_sabbath)
      • Blackwell, Kathy (blackwell_kathy)
      • Bourdieu, pierre (bourdieu_pierre)
      • Bryson, Bill (bryson_bill)
      • Carson, Anne (carson_anne)
      • De Botton, Alain (de_botton_alain)
      • DK (dk)
      • Dream Theater (dream_theater)
      • Dylan, Bob (dylan_bob)
      • Eco, Umberto (eco_umberto)
      • Freeman, Michael (freeman_michael)
      • Guns n' Roses (guns_n_roses)
      • Hal Leonard (hal_leonard)
      • Hal Leonard Corp (hal_leonard_corp)
      • Hal Leonard Publishing Corporation (hal_leonard_publishing_corporation)
      • Hal Leonard Publishing Corporation (COR) (hal_leonard_publishing_corporation_cor_)
      • Hanh, Thich Nhat (hanh_thich_nhat)
      • HarperCollins Publishers (harpercollins_publishers)
      • Harrison, Mark (harrison_mark)
      • Hart, Christopher (hart_christopher)
      • Hornby, Nick (hornby_nick)
      • Jodidio, Philip (jodidio_philip)
      • Johnson, Chad (johnson_chad)
      • Kelby, Scott (kelby_scott)
      • Led Zeppelin (led_zeppelin)
      • Lee, Stan (lee_stan)
      • Lucado, Max (lucado_max)
      • Marotta, Millie (marotta_millie)
      • Mashima, Hiro (mashima_hiro)
      • Metallica (metallica)
      • Mignola, Mike (mignola_mike)
      • Miyazaki, Hayao (miyazaki_hayao)
      • Musicsales (musicsales)
      • National Geographic (national_geographic)
      • O'Donnell, Peter (o_donnell_peter)
      • Pantera (pantera)
      • Peter Pauper Press (peter_pauper_press)
      • Red Hot Chili Peppers (red_hot_chili_peppers)
      • Rush (rush)
      • Scruton, Roger (scruton_roger)
      • Smith, Jeff (smith_jeff)
      • Smith, Patti (smith_patti)
      • Solnit, Rebecca (solnit_rebecca)
      • Sontag, Susan (sontag_susan)
      • Suzuki, Shinichi (suzuki_shinichi)
      • Various (various)
      • Williams, John (williams_john)
      • Williams, Tennessee (williams_tennessee)
      • ZZ Top (zz_top)
    • Hinta (price):
      • < 13€ (budget)
      • 13€ - 17€ (low)
      • 17€ - 24€ (medium)
      • > 24€ (high)
    • Kirjan sidonta (kirjan_sidonta):
      • Audio CD (audio_cd)
      • Audioboek CD (audioboek_cd)
      • Bindwijze overig (bindwijze_overig)
      • Boxset (boxset)
      • Elektronische Media (elektronische_media)
      • Hardcover (hardcover)
      • Losbladig (losbladig)
      • Onbekende bindwijze (onbekende_bindwijze)
      • Other Media (other_media)
      • Overige Formaten (overige_formaten)
      • Paperback (paperback)
      • Spiraalgebonden (spiraalgebonden)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi