x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Superdry Takit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA L GLACIAL BURGUNDY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123432259.jpg
      Superdry Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA L GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA L GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA L GLACIAL BURGUNDY (1)
      Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA L GLACIAL BURGUNDY
      1
      most_sold
      199.00 EUR
    • Superdry W SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XS RED/NAVY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132433896.jpg
      Superdry Superdry W SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XS RED/NAVY W SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XS RED/NAVY W SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XS RED/NAVY (1)
      Superdry W SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XS RED/NAVY
      1
      79.99 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118552981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145193523.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Blue Saatavana naisten kokoja. DE 40. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI
      • 05057101752234
      • SUP1325001000004
      1
      deal
      123.20 EUR
    • Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA S GLACIAL BURGUNDY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123432259.jpg
      Superdry Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA S GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA S GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA S GLACIAL BURGUNDY (1)
      Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA S GLACIAL BURGUNDY
      1
      199.00 EUR
    • Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK S CHROME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132644501.jpg
      Superdry Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK S CHROME W LIQUID FUJI RACER TRACK S CHROME W LIQUID FUJI RACER TRACK S CHROME (1)
      Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK S CHROME
      1
      69.99 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144639418.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Pink Saatavana naisten kokoja. L. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • 05054576964452
      1
      deal
      106.40 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144639418.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Pink Saatavana naisten kokoja. XL. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • 05054576964469
      1
      deal
      106.40 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118552981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145193523.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI Blue Saatavana naisten kokoja. DE 38. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry CHEVRON FAUX FUR SUPER FUJI
      • 05057101752227
      • SUP1325001000003
      1
      deal
      123.20 EUR
    • Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA M GLACIAL BURGUNDY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123432259.jpg
      Superdry Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA M GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA M GLACIAL BURGUNDY W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA M GLACIAL BURGUNDY (1)
      Superdry W ANTARCTIC EXPLORER DOWN PARKA M GLACIAL BURGUNDY
      1
      199.00 EUR
    • Superdry W POLAR POWEFADE P M GREY/OPTIC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119374214.jpg
      Superdry Superdry W POLAR POWEFADE P M GREY/OPTIC W POLAR POWEFADE P M GREY/OPTIC W POLAR POWEFADE P M GREY/OPTIC (1)
      Superdry W POLAR POWEFADE P M GREY/OPTIC
      1
      119.00 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144639418.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Pink Saatavana naisten kokoja. XS. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • 05054576964421
      1
      deal
      106.40 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144639418.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Pink Saatavana naisten kokoja. S. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • 05054576964438
      1
      deal
      106.40 EUR
    • Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144639418.jpg
      Superdry Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED Pink Saatavana naisten kokoja. M. . Naisten > Vaatteet > Toppatakki. (1)
      Superdry Toppatakki Superdry FUJI BOX QUILTED
      • 05054576964445
      1
      deal
      106.40 EUR
    • Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK XS CHROME
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132644501.jpg
      Superdry Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK XS CHROME W LIQUID FUJI RACER TRACK XS CHROME W LIQUID FUJI RACER TRACK XS CHROME (1)
      Superdry W LIQUID FUJI RACER TRACK XS CHROME
      1
      69.99 EUR
    • Superdry M SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XL RED/NAVY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132700267.jpg
      Superdry Superdry M SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XL RED/NAVY M SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XL RED/NAVY M SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XL RED/NAVY (1)
      Superdry M SPORT STRIPE CHROME CAGOULE XL RED/NAVY
      1
      69.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Haglöfs DEFAULT
        • haglo_fs
      • Jack Wolfskin DEFAULT
        • jack_wolfskin
      • The North Face DEFAULT
        • the_north_face
    • Takin tyyli (type_of_coat):
      • Välikausitakit (va_likausitakit)
      • Talvitakit (talvitakit)
      • Paksut ulkotakit (paksut_ulkotakit)
      • Toppatakit (toppatakit)
      • Untuvatakit (untuvatakit)
      • Farkkutakit (farkkutakit)
      • Parkat (parkat)
      • Nahkatakit (nahkatakit)
      • Bombertakit (bombertakit)
      • Hybriditakit (hybriditakit)
      • Softshell-takit (softshell_takit)
      • Fleecetakki (fleecetakki)
      • Juoksutakit (juoksutakit)
      • Kaksiosainen takki (kaksiosainen_takki)
      • Kuoritakki (kuoritakki)
      • Sadetakki (sadetakki)
      • Äitiystakit (a_itiystakit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 90 € (budget)
      • 90 € - 120 € (price_90_120)
      • 120 € - 180 € (price_120_180)
      • ≥ 180 € (price_180)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
    • Merkki (brand):
      • Dickies (dickies)
      • Alpha Industries (alpha_industries)
      • Adidas (adidas)
      • Icepeak (icepeak)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • 2xu (2xu)
      • 24MX (24mx)
      • 66 North (66_north)
      • 100% (100_)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airoh (airoh)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Asics (asics)
      • Axant (axant)
      • Babista (babista)
      • Barbour (barbour)
      • Bell (bell)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • BLACC (blacc)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Boston Park (boston_park)
      • Brandit (brandit)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Champion (champion)
      • Chevignon (chevignon)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cross Sportswear (cross_sportswear)
      • Cruse (cruse)
      • Dangerous DNGRS (dangerous_dngrs)
      • Dbrand (dbrand)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Delmod (delmod)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dress In (dress_in)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • EMANUELE VITTORIANO (emanuele_vittoriano)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Everest (everest)
      • Explorer (explorer)
      • Ezekiel (ezekiel)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fiveseasons (fiveseasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Furygan (furygan)
      • FÅK (fa_k)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Globe (globe)
      • Gore (gore)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Happy Size (happy_size)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harmony (harmony)
      • Havep (havep)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Honda (honda)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ikks (ikks)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imperial Motion (imperial_motion)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivanhoe of Sweden (ivanhoe_of_sweden)
      • IXS (ixs)
      • J Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • JDY (jdy)
      • Jordan (jordan)
      • Julietta (julietta)
      • K & N Schurwolle (k_n_schurwolle)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Kamik (kamik)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Killtec (killtec)
      • Klingel (klingel)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Lebek (lebek)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marine (marine)
      • Marmot (marmot)
      • Maze (maze)
      • Mazine (mazine)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meru (meru)
      • Miamoda (miamoda)
      • Millet (millet)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain works (mountain_works)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Bend (north_bend)
      • NRS (nrs)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Ocun (ocun)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • Olsen (olsen)
      • Oneill (oneill)
      • Oneway (oneway)
      • Only (only)
      • Opposuits (opposuits)
      • Pajar (pajar)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture organic clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Plenty (plenty)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Rab (rab)
      • Race Marine (race_marine)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • REVIT! (revit_)
      • Rhomtuft (rhomtuft)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roadsign (roadsign)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rojk (rojk)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Sasta (sasta)
      • Schott (schott)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seeland (seeland)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smash (smash)
      • Soc (soc)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • TOGETHER (together)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicomte A. (vicomte_a_)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • Warp (warp)
      • WearColour (wearcolour)
      • Whistler (whistler)
      • Wilbers (wilbers)
      • Win Star (win_star)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • Yeti (yeti)
      • Yurban (yurban)
      • Zhenzi (zhenzi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuulenpitävyys (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Hupullinen (hupullinen):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Untuva (untuva)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi