x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gymstick puinen tasapainolauta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gymstick puinen tasapainolauta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gymstick puinen tasapainolauta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gymstick puinen tasapainolauta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208499659.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156685860.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118630577.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223484628.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200317781.jpg
Gymstick Gymstick puinen tasapainolauta puinen tasapainolauta puinen tasapainolauta Performance tasapainolauta on laadukas ja haastava tasapainolauta, jolla kehität tehokkaasti voimaa ja tasapainoa. Kykyjesi kehittyessä voit säätää portaattomasti laudan korkeutta ja tehdä näin laudasta haastavamman. Kestävä lauta pitävällä pinnalla takaa turvallisen harjoitteluhetken kovassakin käytössä. Harjoittelu kehittää tasapainoa, koordinaatiota ja lihaskuntoa. Lauta on valmistettu laminoidusta kovapuusta. Sisältää: Performance -tasapainolaudan (halkaisija 39cm). Säädettävä korkeus (7,5- (2)
  • 06430016906227
  • 61132
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Urheiluvälineen tyyppi: Tasapainolauta
    • Väri: Musta, Ruskea, Punainen
    • Materiaalit: Puu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino: 1.88 kg
    • Paino (g): 1480 g
  • 29.90 39.50 EUR 3
    3
    • Gymduke Gymduke
      "Haasta itsesi- tule voimakkaammaksi ja paranna tasapainoasi tällä laadukkaalla tasapainolaudalla. Kestävässä laudassa on luistamaton pin...29.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Performance tasapainolauta on laadukas ja haastava tasapainolauta, jolla kehität tehokkaasti voimaa ja tasapainoa. Kykyjesi kehittyessä v...33.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Training365.fi Training365.fi
      Haasta itsesi, tule voimakkaammaksi ja paranna tasapainoasi tällä laadukkaalla tasapainolaudalla. Kestävässä laudassa on luistamaton pint...39.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205986947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146344624.jpg
      Casall Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Casall Gym ball 70cm - Treningstilbehør - Musta (54404-901) (1)
      Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • 07323343469550
      2
    • Tiguar Balanskudde Grön
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153354617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172858923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230485568.jpg
      Tiguar Tiguar Balanskudde Grön Balanskudde Grön Balanskudde Grön (1)
      Tiguar Balanskudde Grön
      • 05906660029427
      1
    • Casall Balance cushion
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592059.jpg
      Casall Casall Balance cushion Balance cushion Balance cushion Monipuolinen tasapaino- ja hierontatyyny kahdella erilaisella ulkokuorella. (1)
      Casall Balance cushion
      • 07332058821539
      1
    • Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172856904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156780591.jpg
      Tiguar Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg Medicinboll Med Handtag 8 Kg Medicinboll Med Handtag 8 Kg (1)
      Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg
      • 05906660029830
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.90
    • info@vertaa.fi