x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Le Creuset Teekannut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Volcanic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144300109.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105861822.jpg
      Le Creuset Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Volcanic Teekannu metallisiivilä 1,3 l Volcanic Teekannu metallisiivilä 1,3 l Volcanic Stylish teapot in stoneware from popular Le Creuset. Practical metal silk is included with the cooker. There are the popular Le Creuset colors Volcanic, Cerise, Pearl, and Marseille. Osta Vesi, Kahvi & Tee ja muita Tarjoilu & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Volcanic
      • 00630870121101
      3
      good_buy
      38.63 EUR
    • Le Creuset Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142267560.jpg
      Le Creuset Le Creuset Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Teekannu metallisiivilällä 1,3 L Creme
      • 00630870121118
      2
      52.21 EUR
    • Le Creuset Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70575127.jpg
      Le Creuset Le Creuset Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Teekannu 1,3 l metallisiivilällä Black
      • 00630870121095
      2
      38.63 EUR
    • Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274732.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70567597.jpg
      Le Creuset Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Teekannu metallisiivilä 1,3 l Cerise
      • 00630870121088
      2
      38.63 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lasia DEFAULT
        • lasi
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Chemex (chemex)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Satake (satake)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Stelton (stelton)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 55€ (budget)
      • 55€ - 80€ (low)
      • 80€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 400 g (paino_g_400.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Valurauta (valurauta)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • 0.35 L (tilavuus_0.35)
      • 1.0 L (tilavuus_1.0)
      • 1.2 L (tilavuus_1.2)
      • 350.0 L (tilavuus_350.0)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Mikroaaltouunin kestävä (mikroaaltouunin_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi