x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183557222.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161756613.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/119588240.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118232385.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/134968294.jpg?ts=1
BabyDan BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen Jatkopala Turvaporttiin Large, Valkoinen BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large 72 cm, Valkoinen on lisäosa, jonka avulla voit kasvattaa BabyDan Flex -turvaporttia M, L, XL ja XXL. Mitat: 72 cm. Väri: Valkoinen. (2)
  • 05705548029685
  • 67254-2400-12
2
deal
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Muovi
    • Väri: Valkoinen
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 34.25 37.20 EUR 2
    2
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Flex-turvaporttijärjestelmä sisältää elementtejä, jotka voidaan yhdistellä toisiinsa halutulla tavalla. Sopii leveisiin oviaukkoihin, por...
      34.25, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      BabyDan Jatkopala Turvaporttiin Large 72 cm, Valkoinen on lisäosa, jonka avulla voit kasvattaa BabyDan Flex -turvaporttia M, L, XL ja XXL...37.20, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172459252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998901.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta Safety 1st -merkin pidennysosan avulla voit muokata turvaportistasi juuri sopivan levyisen. Pidennysosa sopii Safety 1st Easy Close Metal, Easy Close Deco, Easy Close Wood & Metal sekä Auto-Close -turvaportteihin. Pidennysosaa voi käyttää myös yhdessä muiden erikokoisten pidennysosien (7, 14 tai 28 cm) kanssa. (1)
      Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • 03220660305452
      1
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (1)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199268707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200376262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199447351.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 Sopii useimpien ovien ja ikkunoiden lukitsemiseen. Estää lapsia avaamasta oven ja ikkunan kahvoja. Sinun ei tarvitse irrottaa lukkoa oven tai ikkunan avaamiseksi. Kiinnitetty erityisellä liimapinnalla. (10)
      Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • 03220660327560
      1
      deal
    • Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164076451.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172207787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143508106.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Tämä tukeva metalli/puinen turvaportti sopii ihanteellisesti ovenkarmiin tai porraskaiteisiin, joiden leveys on 75 - 80 cm ja takaa turvallisuuden pienelle löytäjällesi. Se kiinnitetään kiinnityspulteilla ja sitä voidaan pidentää yksitellen 122 cm:iin asti.Ominaisuudet:Aukoille 75 - 80, lisävarusteena pidennykset 122 cm astiMetallinen turvaportti puisilla kannattimillaHelppo asennus paineliitännälläOvi avautuu molemmille puolille yhdellä kädelläManuaalinen lukitusmekanismi kaksinkertaisella turvasalvallaKiinnitetään pyöreisiin porraskaiteisiin Y-karalla (1)
      Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • 04007923597033
      • 597033
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 30.38
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.65
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 27.37
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 27.37
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 27.37
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 27.13
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 27.92
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 29.69
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.69
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 27.45
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 27.45
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 29.84
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 29.45
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.45
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 29.45
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 27.92
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 31.84
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.84
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 29.92
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.92
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 29.92
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.92
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 29.92
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 29.92
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 37.40
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 35.20
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 37.40
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 34.57
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 36.88
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 34.88
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 32.56
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 32.27
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 34.56
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 32.56
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 32.56
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 30.69
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 32.56
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 30.16
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 30.58
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 30.05
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 37.20
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 34.88
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 34.25
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 34.25
    • info@vertaa.fi