x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BabyDan Flexi Fit Turvaportti, Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BabyDan Flexi Fit Turvaportti, Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BabyDan Flexi Fit Turvaportti, Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BabyDan Flexi Fit Turvaportti, Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151417766.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/130217066.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183562022.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/242316166.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200175822.jpg?ts=1
BabyDan BabyDan Flexi Fit Turvaportti, Musta Flexi Fit Turvaportti, Musta Flexi Fit Turvaportti, Musta BabyDanin Flexi Fit -turvaportti sopii melkein kaikkiin oviaukkoihin ja muihin tiloihin, sillä seinäkiinnikkeet voi säätää niin, että ne kiinnittyvät joko ovenkarmien sisä- tai ulkopuolelle. Turvaportin ollessa asennettuna ovenkarmin sisäpuolelle, se sopii 69 - 106,5 cm leveisiin aukkoihin. Jos portti asennetaan karmien ulkopuolelle, maksimimitta on noin 5 cm pienempi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa avattua sen yksinkertaisella otteella. Portissa on tuplalukitus tuomassa lisäturvaa. (2)
  • 05705548034238
  • 55116-2600-10
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Muovi, Teräs
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 51 cm
    • Paino: 4 kg
    • Pituus: 71 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 58.03 78.95 EUR 3
    3
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      BabyDanin Flexi Fit -turvaportti sopii melkein kaikkiin oviaukkoihin ja muihin tiloihin, sillä seinäkiinnikkeet voi säätää niin, että ne ...58.03, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Flexi Fit on ainutlaatuinen, erittäin monipuolinen turvaportti, joka sopii lähes jokaiseen kulkuaukkoon. Seinäkiinnikkeet voidaan kääntää...61.43, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      78.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (1)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172459252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998901.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta Safety 1st -merkin pidennysosan avulla voit muokata turvaportistasi juuri sopivan levyisen. Pidennysosa sopii Safety 1st Easy Close Metal, Easy Close Deco, Easy Close Wood & Metal sekä Auto-Close -turvaportteihin. Pidennysosaa voi käyttää myös yhdessä muiden erikokoisten pidennysosien (7, 14 tai 28 cm) kanssa. (1)
      Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • 03220660305452
      1
    • Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164076451.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172207787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143508106.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Tämä tukeva metalli/puinen turvaportti sopii ihanteellisesti ovenkarmiin tai porraskaiteisiin, joiden leveys on 75 - 80 cm ja takaa turvallisuuden pienelle löytäjällesi. Se kiinnitetään kiinnityspulteilla ja sitä voidaan pidentää yksitellen 122 cm:iin asti.Ominaisuudet:Aukoille 75 - 80, lisävarusteena pidennykset 122 cm astiMetallinen turvaportti puisilla kannattimillaHelppo asennus paineliitännälläOvi avautuu molemmille puolille yhdellä kädelläManuaalinen lukitusmekanismi kaksinkertaisella turvasalvallaKiinnitetään pyöreisiin porraskaiteisiin Y-karalla (1)
      Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • 04007923597033
      • 597033
      1
      deal
    • Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199268707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200376262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199447351.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 Sopii useimpien ovien ja ikkunoiden lukitsemiseen. Estää lapsia avaamasta oven ja ikkunan kahvoja. Sinun ei tarvitse irrottaa lukkoa oven tai ikkunan avaamiseksi. Kiinnitetty erityisellä liimapinnalla. (10)
      Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • 03220660327560
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 50.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 48.76
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 47.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 45.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 48.65
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 49.13
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 48.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 48.40
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 48.65
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 49.25
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.54
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.54
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 49.34
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 49.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 50.70
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 51.72
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 51.22
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 50.72
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 52.72
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 52.72
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 52.72
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 52.72
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 52.58
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 52.07
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 52.72
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 52.72
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 54.07
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 54.07
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 54.07
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 52.07
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 51.57
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 51.57
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.58
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 53.57
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 53.57
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 52.58
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 52.07
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 56.64
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 53.09
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 58.64
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 58.64
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 54.33
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 58.64
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 55.39
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 54.86
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 54.33
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 56.33
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 56.86
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 55.39
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 56.86
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 56.86
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 56.86
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 56.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.85
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 55.53
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 56.07
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 54.46
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.46
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 56.46
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 56.07
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 55.54
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 57.53
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 57.53
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 56.58
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 58.08
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 56.03
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 55.88
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 58.03
    • info@vertaa.fi