x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BabyDan Leikkikehä Square, Valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BabyDan Leikkikehä Square, Valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BabyDan Leikkikehä Square, Valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BabyDan Leikkikehä Square, Valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124167909.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124758714.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189595547.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120426793.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120426791.jpg?ts=1
BabyDan BabyDan Leikkikehä Square, Valkoinen Leikkikehä Square, Valkoinen Leikkikehä Square, Valkoinen Neliönmuotinen leikkikehä on uutuus Baby Danin alkuperäiseen Flex-turvaporttisarjaan. Leikkikehässä on erityisen leveä ovi. Vanhemman on helppo nostaa lapsi leikkikehästä kumartumatta ja rasittamatta selkäänsä. Leikkikehä on helppo koota ja purkaa. Leikkimaton hauska kuviointi herättää lapsen mielenkiinnon ja tuo hauskuutta leikkeihin. Mattoa voidaan käyttää myös leikkikehän ulkopuolella. Kun leikkikehää ei tarvita, se voidaan helposti muuttaa turvaportiksi leveisiin oviaukkoihin tai takkasuojaksi yms. Seinäkiinnikkeet ovat erikseen saataville. Leikkikehä täyttää euroopan uusimman EN12227:2010 -turvallisuusstandardin. Leikkimatto on Oeko-Tex 100 sertifioitu Tuotetietoja: Sisämitat: 70 x 102 cm Suunniteltu ja valmistettu Tanskassa (1)
  • 05705548034405
  • 69114-2400-1300-10
2
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli
    • Väri: Musta, Valkoinen
    • Vuodevaatelaatikko: Ei
  • Yleiset ominaisuudet
    • Shape of box: Suorakulmio
    • Maximum weight kid: 15 kg
    • Sukupuoli: Vauvat
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Ergonomia
    • Korkeuden säätö: Ei
    • Pyörillä: Ei
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 15 kg
  • 136.01 147.84 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      BabyDan Leikkikehä Square on voittanut innovaatiopalkinnon hyvästä designista. Leikkikehällä on leveä ovi joka on helppo avata, niin että...136.01, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Neliönmuotinen leikkikehä on uutuus Baby Danin alkuperäiseen Flex-turvaporttisarjaan. Leikkikehässä on erityisen leveä ovi. Vanhemman on ...147.84, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129843660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208291972.jpg?ts=1
      BabyDan BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen Perfect Close Turvaportti, Valkoinen BabyDanin Perfect Close -turvaportti sopii sellaisenaan 77,983,5 cm leveisiin oviaukkoihin, ja sitä voi lisäksi pidentää jatkopaloilla (myydään erikseen) aina 110 cm saakka. Portti pingotetaan paikoilleen, eikä asentaminen siten vaadi poraamista. Turvaportti on varustettu Quick Close ja Silent Close -toiminnoilla, joiden ansiosta suljet turvaportin äänettömästi, ja sen tuplalukitus lukittuu välittömästi. Portti avautuu molempiin suuntiin, ja aikuinen saa helposti avattua sen yhdellä kädellä. (1)
      BabyDan Perfect Close Turvaportti, Valkoinen
      • 05705548040307
      • 61014-2400-01
      1
    • Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172459252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167998901.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta Safety 1st -merkin pidennysosan avulla voit muokata turvaportistasi juuri sopivan levyisen. Pidennysosa sopii Safety 1st Easy Close Metal, Easy Close Deco, Easy Close Wood & Metal sekä Auto-Close -turvaportteihin. Pidennysosaa voi käyttää myös yhdessä muiden erikokoisten pidennysosien (7, 14 tai 28 cm) kanssa. (1)
      Safety 1st jatkemetalli 14 cm ovensuojasta musta
      • 03220660305452
      1
    • Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144513035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164076451.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172207787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143508106.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Woodloock Turvaportti, Silver Tämä tukeva metalli/puinen turvaportti sopii ihanteellisesti ovenkarmiin tai porraskaiteisiin, joiden leveys on 75 - 80 cm ja takaa turvallisuuden pienelle löytäjällesi. Se kiinnitetään kiinnityspulteilla ja sitä voidaan pidentää yksitellen 122 cm:iin asti.Ominaisuudet:Aukoille 75 - 80, lisävarusteena pidennykset 122 cm astiMetallinen turvaportti puisilla kannattimillaHelppo asennus paineliitännälläOvi avautuu molemmille puolille yhdellä kädelläManuaalinen lukitusmekanismi kaksinkertaisella turvasalvallaKiinnitetään pyöreisiin porraskaiteisiin Y-karalla (1)
      Hauck Woodloock Turvaportti, Silver
      • 04007923597033
      • 597033
      1
      deal
    • Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199268707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200376262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199447351.jpg?ts=1
      Safety 1st Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 oven ja ikkunan lukko, 3202001900 Sopii useimpien ovien ja ikkunoiden lukitsemiseen. Estää lapsia avaamasta oven ja ikkunan kahvoja. Sinun ei tarvitse irrottaa lukkoa oven tai ikkunan avaamiseksi. Kiinnitetty erityisellä liimapinnalla. (10)
      Safety 1st oven ja ikkunan lukko, 3202001900
      • 03220660327560
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 137.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 138.10
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 137.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 137.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 137.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 137.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 136.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 138.60
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 138.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 139.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 139.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 141.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 141.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 141.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 141.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 141.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 141.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 141.30
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 138.10
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 138.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 138.10
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 138.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 138.30
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 138.60
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 137.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 137.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 137.40
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 135.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 135.60
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 136.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 136.40
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 135.70
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 136.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 136.60
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 136.60
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 136.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 136.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 136.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 136.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 136.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 136.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 135.40
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 134.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 134.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 134.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 134.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 134.60
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 133.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 133.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 133.40
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 132.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 132.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 134.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 135.60
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 135.60
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 135.60
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 135.60
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 136.60
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 137.50
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 137.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 137.70
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 137.50
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 137.60
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 137.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 137.50
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 138.40
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 138.40
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 138.30
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 138.40
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 138.30
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 138.30
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 138.60
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 138.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 138.70
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 138.40
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 138.60
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 138.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 137.60
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 137.60
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 137.60
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 136.50
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 136.20
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 136.20
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 133.06
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 133.06
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 136.01
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 134.53
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 136.01
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 133.06
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 136.01
    • info@vertaa.fi