x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204641244.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204641270.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204641263.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204641279.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204641277.jpg
Bestway Bestway Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052 Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052 Fantastic Aquarium vesileikkikeskus 2.39m x 2.06m x 0.86m, 53052 Ihan kuin astuisi akvaarioon! Fantastic Aquarium vesileikkikeskuksessa voit liukua pitkin krokotiilia, kahlailla yhdessä mustekalan ja kalojen kanssa ja kastua merikukan suihkun alla!OMINAISUUDETPuutarhaletkuun kiinnitettävä vesiruiskuIrrotettava liukumäki jossa kiinnitysnarut ja integroidut läpiviennitVesikapasiteetti: 308 litraa (81 gal)Sisältö: yksi allas, yksi liukumäki, yksi delfiini, kaksi kalaa, yksi mustekala, kaksi rengasta, korjauspaikka" (14)
  • 06942138915013
  • 06942138973686
  • 7035063035
  • 53052
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 308, 308 L
    • Määrä litroissa: 308 L
    • Määrä: 1
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset, Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 239 cm
    • Korkeus: 86 cm
    • Leveys (cm): 206 cm
    • Paino (g): 3980 g
    • Syvyys: 86 cm
  • Suunnittelu
    • Muoto: Suorakulmio
    • Väri: Moniväri, Sininen
    • Materiaalit: Vinyyli, Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 1
    • Paksuus: 0.27 mm
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 3+, 1½+, 2+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
    • Suositeltu ikä (min): 2 v
  • Suorituskyky
    • Intrastat-koodi: 95069990
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 239 cm
  • 44.70 89.95 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Suorakulmainen puhallettava uima-allas/leikkialue Mukana puhallettavia vesileluja sekä vesiliukumäki Mitat 239cm x 206cm x 86cm Vesikapas...44.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      Ihan kuin astuisi akvaarioon! Fantastic Aquarium vesileikkikeskuksessa voit liukua pitkin krokotiilia, kahlailla yhdessä mustekalan ja ka...
      71.96, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Trixie Dog Care Koiran allas. Vakaa ja kestävä. 340 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214583472.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212273542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104343529.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225854280.jpg
      Trixie Trixie Dog Care Koiran allas. Vakaa ja kestävä. 340 L Dog Care Koiran allas. Vakaa ja kestävä. 340 L Dog Care Koiran allas. Vakaa ja kestävä. 340 L Koiranaltaat (1)
      Trixie Dog Care Koiran allas. Vakaa ja kestävä. 340 L
      • 04047974394823
      2
    • Intex Glitter Mini Pool
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185178231.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225665145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216761024.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189604584.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199396380.jpg
      Intex Intex Glitter Mini Pool Glitter Mini Pool Glitter Mini Pool - Mitat: 86 x 25cm - Kapasiteetti 56 litraa (3)
      Intex Glitter Mini Pool
      • 06941057417301
      2
    • Intex - Easy Set Pool 244 cm x 61 cm (28106)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185178255.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152640687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226136594.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175147032.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213945641.jpg
      Intex Intex - Easy Set Pool 244 cm x 61 cm (28106) - Easy Set Pool 244 cm x 61 cm (28106) - Easy Set Pool 244 cm x 61 cm (28106) Make a splash all summer long with the Intex Easy Set inflatable pool that is easy to set up and store. This pool will make your backyard the place to be all summer where your family can relax and play. Ready for water in 10 minutes, simply spread out on level ground, inflate the top ring, fill the pool with water, and enjoy the fun. From 6 years - under adult supervision.- approximate set-up size: 244 x 61 cm- water capacity 1,942 liters (80%)- ready for water in 10 minutes (1)
      Intex - Easy Set Pool 244 cm x 61 cm (28106)
      • 08717973930280
      • 06941057420509
      3
    • Bestway Fast Set 57270 Puhallettava uima-allas 3638 L Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011448.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131745888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131745887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220680755.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131745886.jpg
      Bestway Bestway Fast Set 57270 Puhallettava uima-allas 3638 L Sininen Fast Set 57270 Puhallettava uima-allas 3638 L Sininen Fast Set 57270 Puhallettava uima-allas 3638 L Sininen The 3.05 m x 76 cm / 10' x 30'' Fast Set Pool Set by Bestway® is a great family swimming pool. It sets up in only a matter of minutes on a flat surface as only the top ring needs inflated the body of the pool has a liner that lifts when you fill the pool with water. The set includes a 1,249 L (330 gal.) filter pump and filter cartridge to keep the water fresh and clean. It also comes with a flow control drain valve, allowing it to be drained quickly at the end of the season. The Fast Set Pool... (5)
      Bestway Fast Set 57270 Puhallettava uima-allas 3638 L Sininen
      • 06942138951295
      • 06942138939682
      • 08718475706939
      • 06942138951264
      • 06942138928815
      • 1532320
      • 57270
      6
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 44.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 44.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.70
    • info@vertaa.fi