x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232059767.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229361465.jpg?ts=1
Bestway Bestway Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m Power Steel Swim Vista II Pool Set 5.49 x 1.22m Altaan tukevat seinämät on valmistettu 3-kerroksisesta Tritech--materiaalista, jossa on polyesterinen verkkomainen ydin ja kaksi kerrosta tiheää materiaalia Koko: 5,49 x 1,22m Vesitilavuus: 23062L 90% täyttöaste (6092 gal) 3-kerroksinen nauha antaa seinämille lisätukea. Korroosionkestävät metallikehikot Pumpun veden virtausnopeus: 5678 L/h (1500 gal./h) Yhteensopiva varasuodatin 58012 (III) Integroitu allasjärjestelmän veden virtausnopeus (järjestelmän virtausnopeus): 3975 L/h (1050 gal./h) Uim (1)
  • 06941607311530
3
  • 603.80 1026.95 EUR 3
    3
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Altaan tukevat seinämät on valmistettu 3-kerroksisesta Tritech--materiaalista, jossa on polyesterinen verkkomainen ydin ja kaksi kerrosta...603.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Bestwayn Power Steel Swim Vista -uima-allas on varustettu ruostumattomalla teräsrungolla. Siinä on hauskat ikkunat ja kolmikerroksiset, k...628.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      935.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187778072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228429554.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84 Bestwayn helppokäyttöinen uima-allas koko perheen käyttöön. Altaassa on tukevat PVC-muoviset reunat ja puhallettava reunarinki. Valitse tasainen alusta, puhalla reunus täyteen ilmaa ja allas nousee pystyyn sitä mukaa, kun se täyttyy vedellä! Uima-altaassa on valmiina tyhjennysventtiili, johon voit kiinnittää puutarhaletkun helppoa ja nopeaa tyhjennystä varten. Hauskana lisänä puhallettava palmupuu ruiskuttaa vettä, kun kiinnität siihen puutarhaletkun. Allas on yhteensopiva Flowclear - pumppuj... (1)
      Bestway Fast Set Paradise Palms Uima-allas + Lisävarusteet, 457x84
      • 06942138984385
      2
    • Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233678972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841065.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187841064.jpg?ts=1
      Exit Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa EXIT uima-allas ø450 x 122 cm ( 15233 litraa) on pyöreä kehystetty uima-allas. Uima-altaassa on vakiona hiekkasuodatinpumppu ja uima-altaan tikkaat, joiden avulla voit turvallisesti päästä altaaseen ja poistua siitä. Kehystetty uima-allas on riittävän tilava. Vai haluatko uida mieluummin veden alla? EXIT Stone -uima-allas on 122 senttimetriä syvä, joten voit todella sukeltaa siihen. EXIT-allas on varustettu vahvoilla 3-kerroksisilla seinillä, jotka on valmistettu PVC: stä ja polyesteristä. Uima (1)
      Exit Premium Stone Uima-allas hiekkasuodattimella ø450x122cm, harmaa
      • 08720088262054
      2
    • Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225073589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134512449.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134509722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140210826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219036277.jpg?ts=1
      Intex Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm (2)
      Intex Runkoallas suodattimella Intex Prism Frame Oval, 610x305x122 cm
      • 06941057414843
      • 06941057414836
      • 198016
      1
    • Intex Uima-allas kehyksellä Intex Ultra XTR Frame ja suodattimella, 6,10 m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144899847.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142021822.jpg?ts=1
      Intex Intex Uima-allas kehyksellä Intex Ultra XTR Frame ja suodattimella, 6,10 m Uima-allas kehyksellä Intex Ultra XTR Frame ja suodattimella, 6,10 m Uima-allas kehyksellä Intex Ultra XTR Frame ja suodattimella, 6,10 m (2)
      Intex Uima-allas kehyksellä Intex Ultra XTR Frame ja suodattimella, 6,10 m
      • 06941057413785
      1
    • min
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 589.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 589.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 603.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 603.80
    • info@vertaa.fi