x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Swim & Fun Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Swim & Fun Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Swim & Fun Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Swim & Fun Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208587249.jpg?ts=1
Swim & Fun Swim & Fun Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti Swim&Fun Kretan XL uima-allaspaketti Swim & Fun -merkin pyöreä Kreta-uima-allas takaa virkistävät uinnit koko perheelle. Altaassa on vakaa teräsrunko, joka kestää käytössä vuodesta toiseen. Uima-altaan syvyys on 120 cm, joten se sopii hyvin aikuisille ja hieman vanhemmille lapsille. Tämä syvyys mahdollistaa sekä jalkojen ylettämisen pohjaan että useimmat vesileikit, joihin sisältyy uimista tai sulkeltamista. Allas toimitetaan vettä puhdistavan pintakaivon, tikkaiden, tarvittavien tiivisteiden ja imuriadapterien kanssa. Allas on suunniteltu kestämään ulkona vuoden ympäri, joten sitä ei tarvitse purkaa talven ajaksi. Talvisäilytykseen riittää muutaman toimenpiteen suorittaminen. - Ulkoallas, sopii ympärivuotiseen käyttöön - Koko Ø 3,6 m, syvyys 120 cm - Tilavuus: 10 800 litraa - Likaa ja lehtiä pois suodattava pintakaivo sisältyy pakkaukseen - Tikkaat sisältyvät pakkaukseen - Galvanisoidusta teräksestä valmistettu runko kestää Suomen sääolosuhteita Ikäsuositus: 10 vuotta +. Huom! Pakkaukseen ei sisälly suodatinpumppua. (1)
  • 05704841019300
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 554.80 1035.00 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Swim & Fun -merkin pyöreä Kreta-uima-allas takaa virkistävät uinnit koko perheelle. Altaassa on vakaa teräsrunko, joka kestää käytössä vu...554.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Tee uintikokemuksesta miellyttävä ja pidennä kautta Swim & Funin Kretan XL Poolin avulla. Kreta XL -allas on vankka perhe-allas sinulle, ...1035.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • VN Toys 3 Ring Pool, 157 x 25 cm (21354)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181654445.jpg?ts=1
      VN Toys VN Toys 3 Ring Pool, 157 x 25 cm (21354) 3 Ring Pool, 157 x 25 cm (21354) 3 Ring Pool, 157 x 25 cm (21354) (1)
      VN Toys 3 Ring Pool, 157 x 25 cm (21354)
      • 05701719213549
      1
    • Dibea Koiran uima-allas, L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202406917.jpg?ts=1
      Dibea Dibea Koiran uima-allas, L Koiran uima-allas, L Koiran uima-allas, L (1)
      Dibea Koiran uima-allas, L
      • 04260628252977
      1
    • Bestway Uima-allas Bestway Fast Set, 457x122 cm, suodattimella.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224318995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230741457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176435060.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Uima-allas Bestway Fast Set, 457x122 cm, suodattimella. Uima-allas Bestway Fast Set, 457x122 cm, suodattimella. Uima-allas Bestway Fast Set, 457x122 cm, suodattimella. (1)
      Bestway Uima-allas Bestway Fast Set, 457x122 cm, suodattimella.
      • 06942138984781
      1
    • Bestway Allas kehyksellä Bestway Power Steel  suorakaiteen muotoinen, 404x201x100 cm.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131660290.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131660311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131660298.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131660292.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131660324.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Allas kehyksellä Bestway Power Steel suorakaiteen muotoinen, 404x201x100 cm. Allas kehyksellä Bestway Power Steel suorakaiteen muotoinen, 404x201x100 cm. Allas kehyksellä Bestway Power Steel suorakaiteen muotoinen, 404x201x100 cm. (1)
      Bestway Allas kehyksellä Bestway Power Steel suorakaiteen muotoinen, 404x201x100 cm.
      • 06942138929379
      • 06942138952995
      • 06942138939767
      • 06942138954777
      • 06942138986396
      • 56441
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 804.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 804.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 804.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 529.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 529.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 529.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 579.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 579.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 579.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 554.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 554.80
    • info@vertaa.fi