x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Himla Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Himla Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Himla Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Himla Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112435442.jpg?ts=1
Himla Himla Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180 Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180 Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180 Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180 tuotemerkiltä Himla (1)
  • 07340015001566
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige
  • 122.69 122.69 EUR 1
    1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Rullaverho Ebba luonnonvärinen 120x180 tuotemerkiltä Himla122.69, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Wellmira Puolipimentävä verho LAKE AT THE DOORSTEP 240x220 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158979471.jpg?ts=1
      Wellmira Wellmira Puolipimentävä verho LAKE AT THE DOORSTEP 240x220 cm Puolipimentävä verho LAKE AT THE DOORSTEP 240x220 cm Puolipimentävä verho LAKE AT THE DOORSTEP 240x220 cm Wellmira-kokoelman kaksiosainen puolipimentävä verho ; yhden verhon mitta: 120x220 cm (toimitukseen sisältyy kaksi verhoa) ; materiaali: polyesteri ; toimitukseen sisältyy verhonauha tankoon tai renkaisiin kiinnitystä varten (1)
      Wellmira Puolipimentävä verho LAKE AT THE DOORSTEP 240x220 cm
      1
    • ED Puolipimentävä paneeliverho Fairy shower 240x240 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149722860.jpg?ts=1
      ED ED Puolipimentävä paneeliverho Fairy shower 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Fairy shower 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Fairy shower 240x240 cm paneeliverho sopii lisäämään yksityisyyttä huoneessa ja suoran valon hajauttamiseksi ; paneeliverho koostuu neljästä paneelista, jokaisen paneeli leveys on 60 cm ja korkeus 240 cm ; painokuva on verhon yhdellä puolella (1)
      ED Puolipimentävä paneeliverho Fairy shower 240x240 cm
      1
    • Wellmira Puolipimentävä paneeliverho Woman in Kimono 240x240 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158967788.jpg?ts=1
      Wellmira Wellmira Puolipimentävä paneeliverho Woman in Kimono 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Woman in Kimono 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho Woman in Kimono 240x240 cm Welmira-kokoelman neliosainen puolipimentävä paneeliverho ; yhden verhon mitta: 60x240 cm (toimitukseen sisältyy neljä verhoa) ; materiaali: polyesteri ; kiinnitettävissä verhotankoon tarrakiinnityksellä ; alareunassa on paino (1)
      Wellmira Puolipimentävä paneeliverho Woman in Kimono 240x240 cm
      1
    • Wellmira Puolipimentävä paneeliverho White Tulips 240x240 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148079425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158966390.jpg?ts=1
      Wellmira Wellmira Puolipimentävä paneeliverho White Tulips 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho White Tulips 240x240 cm Puolipimentävä paneeliverho White Tulips 240x240 cm Welmira-kokoelman neliosainen puolipimentävä paneeliverho ; yhden verhon mitta: 60x240 cm (toimitukseen sisältyy 4 verhoa) ; materiaali: polyesteri ; helppohoitoinen, konepesu 30 °C ; alareunassa on paino (2)
      Wellmira Puolipimentävä paneeliverho White Tulips 240x240 cm
      1
    • min
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 124.89
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 126.69
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 126.69
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 125.19
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 124.69
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 124.69
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 124.69
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 125.19
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 125.19
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 124.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 124.29
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 123.69
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 123.69
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 123.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 127.60
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 126.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 126.49
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 124.89
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 126.19
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 126.19
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 125.69
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 125.69
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 125.69
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 125.19
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 125.98
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 126.10
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 126.10
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 126.10
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 125.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 125.09
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 124.79
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 124.79
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 124.79
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 124.79
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 124.50
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 123.39
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 122.09
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 122.59
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 122.59
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 122.78
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 122.78
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 120.39
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 122.29
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 122.29
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 122.29
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 121.40
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 122.69
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 122.69
    • info@vertaa.fi