x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Garmin GPSMAP 65

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Garmin GPSMAP 65
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Garmin GPSMAP 65
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Garmin GPSMAP 65
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166548871.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237593901.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237593899.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205433530.jpg?ts=1
Garmin Garmin GPSMAP 65 GPSMAP 65 GPSMAP 65 GARMIN GPSMAP 65 (8)
  • 00753759257835
5
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 319.00 419.00 EUR 5
    5
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Don't miss a detail with the large, sunlight-readable color display. Lead the way in challenging locations with multi-band technology and...
      319.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Trekkinn.com/fi Trekkinn.com/fi
      359.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Tutki maastoa luotettavan ja monipuolisen maastonavigaattorin kanssa.Tutustu myös korkeusmittarilla kompassilla varustettuun malliin.Tärk...394.89, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      GARMIN GPSMAP 65401.30, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Luotettavan käsinavigaattorin uusi sukupolvi, nyt Bluetooth- ja ANT+-yhteyksin.419.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234223093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317443.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI 7':n rekkanavigaattori, jossa reaaliaikaiset liikennetiedot. Aja varmasti Katso määränpääsi ja lisää ja tallenna mukautettuja saapumispisteitä, kuten haluamiasi turvaportteja sekä lastauslaitureita ja rekkapysäköintipaikkoja. Tarvitsetko rekalle pysäköintipaikan? Truck Parking Europe -tietojen avulla löydät pysäköintipaikan rekalle reitin varrelta. (3)
      Garmin DEZL LGV710 KUORMA-AUTON NAVIGAATTORI
      • 00753759308858
      • 010-02739-15
      • 0753759308858
      1
    • Garmin Dezl LGV1010, 10" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234982020.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238355437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238355467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238355448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238355420.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Dezl LGV1010, 10" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa Dezl LGV1010, 10" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa Dezl LGV1010, 10" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa Suuri näyttö Suuri, korkearesoluutioinen näyttö helpottaa navigointia ja opasteiden seuraamista. Sisältää karttapäivitykset ja yksityiskohtaiset Euroopan katukartat. Näytön voi myös kääntää pystysuuntaiseksi, jotta näet enemmän edessä olevaa reittiä. Birdseye-satelliittikuvat Automaattinen Birdseye-satelliittikuva näyttää korkearesoluutioisia ilmakuvia lastauslaitureista, sisäänkäynneistä ja turvaporteista helpottaen saapumista määränpäähäsi. Reitin suunnittelu Voit helposti suunnitella reittisi ja määrittää parhaat tankkauspaikat, tauot ja yöpymiset. Reitin yleiskatsaus Jaetun näytön näkymä näyttää yleiskatsauksen jäljellä olevasta reitistä ja (2)
      Garmin Dezl LGV1010, 10" -kuorma-autonavigaattori, Eurooppa
      • 00753759308872
      • 010-02741-15
      3
    • Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210595280.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781212.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Alpha 50 -käsiyksikkö Garmin Alpha 50 on GPS-paikannin metsästykseen. (8)
      Garmin Alpha 50 -käsiyksikkö
      • 00753759163181
      4
    • Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213061815.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237765522.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186319575.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212348628.jpg?ts=1
      Garmin Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa CAMPER CAMPERVAN (1)
      Garmin CamperVan -asuntoautonavigaattori, Eurooppa
      • 00753759281700
      • 010-02666-11
      2
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 352.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 360.22
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 360.22
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 352.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 352.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 352.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 352.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 345.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 313.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 313.89
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 310.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 313.89
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 313.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 313.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 313.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 313.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 310.89
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 308.39
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 313.89
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 313.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 307.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 307.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 334.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 334.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 334.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 334.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 334.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 334.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 355.88
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 355.88
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 350.92
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 352.16
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 352.16
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 352.16
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 352.16
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 353.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 352.16
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 352.16
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 352.78
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 350.92
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 350.92
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 350.92
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 352.16
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 352.16
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 345.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 345.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 345.80
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 325.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 325.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 315.80
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 325.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 325.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 315.80
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 325.80
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 315.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 315.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 315.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 335.80
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 352.78
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 352.78
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 352.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 352.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 352.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 352.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 319.00
    • info@vertaa.fi