x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

AOC Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5"

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut AOC Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5"
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot AOC Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5"
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
AOC Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5"
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260612043.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260612679.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260612683.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260612678.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260612673.jpg?ts=1
AOC AOC Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5" Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5" Näyttö AOC 25G3ZM/BK Full HD 1920 x 1080 px 24,5" AOC 25G3ZM 25" FHD VA HAS DP/HDMI 240HZ FREESYNC (11)
  • 04038986140911
  • 25G3ZM/BK
5
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 24.5 "
    • Suurin virkistystaajuus: 240 Hz
    • Paneelin tyyppi: VA
    • Näytön resoluutio: 1920 x 1080
    • Näytön muoto: Litteä
    • Katselukulma (pysty): 178 °
    • Katselukulma (vaaka): 178 °
    • Kosketusnäyttö: Ei
    • Native-kuvasuhde: 16:9
    • Pikselimäärä: 90 ppi
    • Ruudun halkaisija (cm): 62.23 cm
    • sRGB-kattavuus (tyypillinen): 100 %
  • Tekniset tiedot
    • Vasteaika (tyypillinen): 0.5 ms
    • HD tyyppi: Full HD
    • Kaltevuuden säätö: Kyllä
    • HDMI: Kyllä
    • HDMI-versio: 2.0
    • Irrotettavat tuki: Kyllä
    • Kaapelilukon aukkotyyppi: Kensington
    • Kontrastisuhde (tyypillinen): 3000
    • Kuulokeliitäntä: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Näytön ominaisuudet: Pelinäyttö, Kaltevuuden säätö
  • Liitettävyys
    • HDMI -porttien määrä: 2
    • Liitettävyys: HDMI
    • DisplayPort versio: 1
  • Suunnittelu
    • Asema markkinoilla: Pelaaminen
    • Väri: Musta, Punainen
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 210 cm
    • Laitteen korkeus (jalustan kanssa): 503 mm
    • Laitteen leveys (jalustan kanssa): 557 mm
    • Laitteen syvyys (jalustan kanssa): 258 mm
    • Leveys (cm): 750 cm
    • Leveys (ilman jalustaa): 557.3 mm
    • Paino (ilman tarvikkeita): 7000 g
    • Pituus: 510 cm
    • Syvyys (ilman jalustaa): 48 mm
  • Virranhallinta
    • Virrankulutus, pois päältä: 0.3 W
  • Ergonomia
    • Kääntyvyys: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Sisältää johdot: AC
  • Grafiikka
    • NVIDIA G-SYNC: Ei
  • Suojaus
    • Kaapelilukon aukko: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Pelimoodi: Kyllä
  • Muut ominaisuudet
    • VESA-kiinnitettävä: Kyllä
  • 233.90 294.99 EUR 5
    5
    • Gigantti Gigantti
      8.25 (4)
      AOC 25G3ZM/BK -pelimonitorin avulla voit hallita verkkoympäristöä vaikuttavalla 240 Hz virkistystaajuudella ja 1 ms vasteajalla. Adaptive...233.90, ennakkotilaus (offer_sdt_pre-order)
      1
    • Power.fi Power.fi
      3.9085424265011066 (13)
      AOC GAMING 25G3ZM/BK on 24,5-tuumainen Full HD -pelinäyttö, jolla nautit responsiivisesta ja sulavasta pelikokemuksesta huikealla 240 her...234.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.866188335594965 (302)
      276.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      AOC 25G3ZM 25" FHD VA HAS DP/HDMI 240HZ FREESYNC291.45, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      AOC 25G3ZM 25" FHD VA HAS DP/HDMI 240HZ FREESYNC294.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Asus VP28UQG 28" 3840 x 2160 16:9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163512841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137703461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150541690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237160752.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127529998.jpg?ts=1
      Asus Asus VP28UQG 28" 3840 x 2160 16:9 VP28UQG 28" 3840 x 2160 16:9 VP28UQG 28" 3840 x 2160 16:9 (7)
      Asus VP28UQG 28" 3840 x 2160 16:9
      • 04058154235782
      • 04712900748017
      • VP28UQG
      • 90LM03M0-B01170
      • 4725947
      1
    • Multibrackets 7079 litteän näytön pöytäkiinnike 68,6 cm (27") Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153770386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172076418.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153770391.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153770400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258074824.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets 7079 litteän näytön pöytäkiinnike 68,6 cm (27") Valkoinen 7079 litteän näytön pöytäkiinnike 68,6 cm (27") Valkoinen 7079 litteän näytön pöytäkiinnike 68,6 cm (27") Valkoinen M DESKMOUNT GAS SPRING SINGLE WHITE (4)
      Multibrackets 7079 litteän näytön pöytäkiinnike 68,6 cm (27") Valkoinen
      • 07350073737079
      • 7079
      • 7350073737079
      2
    • Multibrackets M VESA Deskmount Officeline Dual B2B Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166874238.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155329637.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256198354.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets M VESA Deskmount Officeline Dual B2B Black M VESA Deskmount Officeline Dual B2B Black M VESA Deskmount Officeline Dual B2B Black MB VESA DESKMOUNT OFFICELINE DUAL B2B BLACK (1)
      Multibrackets M VESA Deskmount Officeline Dual B2B Black
      • 07350073735860
      • 7350073735860
      1
    • Viewsonic Näyttö ViewSonic VG2455 23,8" FHD IPS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171847892.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234933341.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168166775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251140524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264551598.jpg?ts=1
      Viewsonic Viewsonic Näyttö ViewSonic VG2455 23,8" FHD IPS Näyttö ViewSonic VG2455 23,8" FHD IPS Näyttö ViewSonic VG2455 23,8" FHD IPS (2)
      Viewsonic Näyttö ViewSonic VG2455 23,8" FHD IPS
      • 00766907989311
      • VG2455
      1
    • min
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 282.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 271.65
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 271.65
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 271.65
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 271.65
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 271.65
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 271.65
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 271.65
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 271.66
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 271.66
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 276.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 161.90
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 276.80
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 235.44
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 243.69
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 243.69
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 241.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 241.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 241.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 241.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 235.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 235.00
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 276.80
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 235.00
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 276.80
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 240.99
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 172.90
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 172.90
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 172.90
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 172.90
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 276.80
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 276.80
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 241.99
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 242.99
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 242.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 242.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 242.99
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 291.45
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 242.99
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 291.45
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 240.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 240.99
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 240.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 240.99
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 291.45
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 224.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 224.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 219.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 219.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 219.00
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 224.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 224.99
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 208.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 208.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 208.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 208.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 208.99
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 285.80
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 285.80
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 233.34
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 208.04
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 208.04
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 208.04
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 215.88
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 215.84
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 233.90
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 233.90
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 233.90
    • info@vertaa.fi