x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Giant Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Giant ARX 20" Lapset, violetti 20" (20") 2021 Lasten kulkuneuvot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205907317.jpg
      Giant Giant ARX 20" Lapset, violetti 20" (20") 2021 Lasten kulkuneuvot ARX 20" Lapset, violetti 20" (20") 2021 Lasten kulkuneuvot ARX 20" Lapset, violetti 20" (20") 2021 Lasten kulkuneuvot Käyttötarkoitus: Eri käyttötarkoituksiin; Vaihteiden kokonaismäärä: 8; Paino (noin): 8.7 kg; Sis. polkimet: kyllä; Materiaalityyppi: Alumiini; Muita huomioita: 'AluxX frame'; Rakenne: Jäykkä etuhaarukka; Merkki: Giant; Tyyppi: Alumiini; Vaihteiston tyyppi: Kettingschakeling; Vaihteiden lukumäärä: 8; Merkki: Shimano; Tyyppi: Altus M310; Malli: Shimano Altus SL-M315; Malli: Aluminium; Eturatas 1: 32 hampaat; Rakenne: Cartridge; Malli: KMC Z8.3; Vaihteisto Hammaspyörä (hammasta): 12 hampaat; Mal... (1)
      Giant ARX 20" Lapset, violetti 20" (20") 2021 Lasten kulkuneuvot
      • 04712878578180
      1
      398.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Aurelia (aurelia)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • Bikestar (bikestar)
      • Black dragon (black_dragon)
      • Chillafish (chillafish)
      • Cobra (cobra)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Globber (globber)
      • Greta Gris (greta_gris)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • KINK (kink)
      • Lionelo (lionelo)
      • Lorelli (lorelli)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Naits (naits)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noxon (noxon)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Razor (razor)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • Smoby (smoby)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • vidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 215 € (price_2)
      • 215 € - 420 € (price_3)
      • ≥ 420 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Yksipyöräinen (yksipyo_ra_inen)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi