x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Puky Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171494944.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133637495.jpg
      Puky Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089) - LR Light Balance Bike - Blue (4089) - LR Light Balance Bike - Blue (4089) (1)
      Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089)
      • 04015731040894
      1
      155.00 EUR
    • Puky LS-Pro 24-8 Alu 24" Lapset, silver/orange 24" 2021 Lasten kulkuneuvot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151639172.jpg
      Puky Puky LS-Pro 24-8 Alu 24" Lapset, silver/orange 24" 2021 Lasten kulkuneuvot LS-Pro 24-8 Alu 24" Lapset, silver/orange 24" 2021 Lasten kulkuneuvot LS-Pro 24-8 Alu 24" Lapset, silver/orange 24" 2021 Lasten kulkuneuvot Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Vaihteiden kokonaismäärä: 8; Paino (noin): 9.2 kg; Sis. polkimet: kyllä; Materiaalityyppi: Alumiini; Rakenne: Jäykkä etuhaarukka; Vaihteiden lukumäärä: 8; Merkki: Shimano; Tyyppi: Tourney; Malli: Shimano Revo Shift; Eturatas 1: 28 hampaat; Vaihteisto Hammaspyörä (hammasta): 11 hampaat; Jarrusysteemi: V-jarrut; Jarrusysteemi: V-jarrut; Materiaali: Alumiini; Materiaali: Alumiini; Kädensijat: turvakahvat; Satula: Puky; Rengaskoko: 24; Koko (tuumaa): 24; Malli: Kenda;... (1)
      Puky LS-Pro 24-8 Alu 24" Lapset, silver/orange 24" 2021 Lasten kulkuneuvot
      • 04015731047664
      1
      468.95 EUR
    • Puky Skyride Light 24" Polkupyörä 3-vaihteinen Tytöt, white 24" 2021 Lasten kulkuneuvot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150218209.jpg
      Puky Puky Skyride Light 24" Polkupyörä 3-vaihteinen Tytöt, white 24" 2021 Lasten kulkuneuvot Skyride Light 24" Polkupyörä 3-vaihteinen Tytöt, white 24" 2021 Lasten kulkuneuvot Skyride Light 24" Polkupyörä 3-vaihteinen Tytöt, white 24" 2021 Lasten kulkuneuvot Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Vaihteiden kokonaismäärä: 3; Paino (noin): 13.05 kg; STVZO-hyväksyntä: kyllä; Sisältää: Napadynamo, LED, Soittokello; Sis. polkimet: kyllä; Materiaalityyppi: Alumiini; ATB: Wave-runko; Rakenne: Jäykkä etuhaarukka; Tyyppi: Alumiini; Vaihteiston tyyppi: Napavaihteisto; Vaihteiden lukumäärä: 3; Merkki: Shimano; Tyyppi: Nexus 3; Malli: Shimano Nexus 3; Malli: Aluminum, 152mm 3/32, with square axle; Eturatas 1: 38 hampaat; Malli: BSA bottom bracket, 116mm mounting widt... (1)
      Puky Skyride Light 24" Polkupyörä 3-vaihteinen Tytöt, white 24" 2021 Lasten kulkuneuvot
      • 04015731048159
      1
      488.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Amigo (amigo)
      • Baana (baana)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Batman (batman)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Globber (globber)
      • Hudora (hudora)
      • Kubbinga (kubbinga)
      • Lombardo (lombardo)
      • Madison (madison)
      • Marlin (marlin)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • OJO (ojo)
      • Ortler (ortler)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POPAL (popal)
      • Puky (puky)
      • Q-Play (q_play)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Supersuper (supersuper)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • VidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 130 € (budget)
      • 130 € - 170 € (price_2)
      • 170 € - 300 € (price_3)
      • ≥ 300 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi