x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Puky Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171494944.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133637495.jpg
      Puky Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089) - LR Light Balance Bike - Blue (4089) - LR Light Balance Bike - Blue (4089) (1)
      Puky - LR Light Balance Bike - Blue (4089)
      • 04015731040894
      1
      155.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Amigo (amigo)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Ghost (ghost)
      • Hudora (hudora)
      • Italtrike (italtrike)
      • Kubbinga (kubbinga)
      • Lombardo (lombardo)
      • Madison (madison)
      • Marlin (marlin)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POPAL (popal)
      • Puky (puky)
      • Q-Play (q_play)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Supersuper (supersuper)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • VidaXL (vidaxl)
      • White (white)
    • Hinta (price):
      • < 145 € (budget)
      • 145 € - 190 € (price_2)
      • 190 € - 330 € (price_3)
      • ≥ 330 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
      • 27.5" (27_5)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Jopo (jopo)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi