x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bomann Mehulingot ja -puristimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bomann AE 1028 CB - Juice extractor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101867788.jpg
      Bomann Bomann AE 1028 CB - Juice extractor AE 1028 CB - Juice extractor AE 1028 CB - Juice extractor Bomann AE 1028 CB. Tuotetyyppi: Mehulinko, Tuotteen väri: Valkoinen. Teho: 400 W, AC-syöttöjännite: 230 V, AC-syöttötaajuus: 50 Hz (1)
      Bomann AE 1028 CB - Juice extractor
      • 04004470102802
      • 610280
      2
      40.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Wilfa DEFAULT
        • wilfa
      • Bosch DEFAULT
        • bosch
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Philips (philips)
      • Wilfa (wilfa)
      • Kenwood (kenwood)
      • Bosch (bosch)
      • Smeg (smeg)
      • Adler (adler)
      • Alessi (alessi)
      • Ariete (ariete)
      • BAS (bas)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bomann (bomann)
      • Braun (braun)
      • Bugatti (bugatti)
      • Caso (caso)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Domo (domo)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fiskars (fiskars)
      • Gastroback (gastroback)
      • Jata (jata)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Lékué (le_kue_)
      • Magimix (magimix)
      • Melissa (melissa)
      • Moulinex (moulinex)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Obh Nordica (obh_nordica)
      • Omega (omega)
      • Outset (outset)
      • Panasonic (panasonic)
      • Point (point)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sage (sage)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Witt (witt)
      • WMF (wmf)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 115 € (price_2)
      • 115 € - 185 € (price_3)
      • ≥ 185 € (price_4)
    • Tyyppi (group):
      • Kenwood Chef (kenwood_chef)
      • Mehulinko (mehulinko)
      • Sitruspuristin (sitruspuristin)
    • Teho (teho):
      • < 150 W (teho_1)
      • 150 W - 700 W (teho_2)
      • ≥ 700 W (teho_3)
    • Hedelmälihasäiliö (hedelma_lihasa_ilio_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi